JO VETEM MODE – EMISIONI 11

Emision: 18.11.2017

Çmimet “Kult”, çfarë veshën të ftuarit
Mbi 10 artistë u vlerësuan me çmim në ceremoninë gala të çmimeve Kult, por sot do të ndalemi tek të ftuarit që parakaluan në tapetin e kuq. A u respektua kodi i veshjes dhe cfare duhet te kemi parasysh kur marrim nje ftese për një event të tillë?

Ekspozita me “Vajzat e ikura”, Besa Myftiu mallëngjehet nga kujtimet
Vajzat në foto, kanë shenuar memorien kolektive të kryeqytetit para viteve ‘90. Te bukura e të zgjuara, ato u fiksuan dikur nga objektivi i Roland Tashos. Këtë herë, Besa Myftiu i sjell në vëmendje përmes një ekspozite, duke rrëfyer për “Jo Vetëm Modë”, brengat dhe kujtimet nga ajo kohë.

Rikthehet Miriam Cani, për herë të parë zbulon detaje nga projektet e reja

Brenda eventit ekskluziv të “Acqua di Parma” në Shqipëri
Një prej aromave më identifikuese të stilit dhe elegancës Italiane, nuk keni më nevojë ta kerkoni jashtë kufijve. Më në fund, “Acqua di Parma” mbërriti në Shqipëri dhe eventi i prezantimit ishte vërtetë mbreslënës. Por, kush ishin të ftuarit?

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*