JO VETEM MODE – EMISIONI 17 (SEZONI 5)

Emision: 14.01.2017

Një speciale ekskluzive në Florida  SHBA për avionët privatë më  rinj dhe më të shtrenjtë në botë.

Një restorant i ri në kryeqytet me arredim luksoz dhe shije gourmet.

Kategori
JO VETEM MODE
1 Koment
 • Doloreza
  22 Janar 2017 at 13:22
  Përgjigju

  ju lutem me jepni numrin e spitalit Turk Acibadem

 • Përgjigju

  *

  *


  Emisione