JO VETEM MODE – EMISIONI 22 (SEZONI 5)

Emision: 18.02.2017


Një vilë unike, një hotel, një restorant dhe një bar i veçantë.

Të gjitha këto gjenden në Vila Padam, vendi ideal për të përjetuar momente mbresëlënëse në çdo stinë të vitit.

Një guidë për oazin e kënaqësisë në zemër të kryeqytetit.

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*