JO VETEM MODE – EMISIONI 25 (SEZONI 5)

Emision: 11.03.2017


Një udhëtim në kohë nëpër gjurmët e lashtësisë, në qytetin bregdetar të Durrësit.

Jeta mes muzikës dhe videoklipi më i ri i këngëtares me vokalin potent, Era Rusi.

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*