JO VETEM MODE – EMISIONI 26 (SEZONI 5)

Emision: 18.03.2017


Një histori suksesi 25 vjeçare për një nga hotelet e parë në kryeqytet dhe një tur në  ambient relaksi dhe argëtimi.

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*