JO VETEM MODE – EMISIONI 33 (SEZONI 5)

Emision: 06.05.2017

Ndjenja më kuptimplotë për një grua, të bëhesh nënë dhe të sjellësh në jetë një ëngjëll që gëzon gjithë familjen. Flasin për ne disa vajza të reja në karierë dhe shtatzënë.

Festa babyshower dhe një rrëfim i ëmbël e regjizores shtatzënë Edlira Baholli.

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*