JO VETEM MODE – EMISIONI 5

Emision: 07.10.2017

Intervistë me regjisoren Blerta Zeqiri. Filmi shqiptar “Martesa” sjell historinë e dashurisë mes dy meshkujve.

Gent Bejko direkt nga Kanadaja ndan eksperiencen hollivudiane si pjesëmarres në filmin “Mother”.

Historia e një kampioni. Njihuni me Kristianin, fituesin e titullit në kampionatin kombëtar të Bodybulilding.

Modelja Dania Bazaiti propozon veshje dhe kombinime për një takim romantik.

Shqiptaret Rita Ora dhe Dua Lipa “rivale” në të njëjtën kategori çmimesh. Ermal Meta nominohet si artisti më i mirë italian në EMA-s. Iu prezantojmë 3 modelë shqiptarë te suksesshem në Amerikë.

Elhaida Dani për herë të parë në një rrëfim për karrierën dhe jetën personale.

Brenda eventit tematik “E reja dhe e vjetra” ne “Lollipop”. Çfarë veshën të ftuarit?

Olti Curri flet për thashethemet e largimeve nga Topi dhe bashkëpunimin me Klan.

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*