JO VETEM MODE – EMISIONI 6

Emision: 14.10.2017

Dritëhijet e “Masterclass by Ariel”
Biznesi i momentit ne bote eshte makeupi. Interesi i jashtezakonshem per te ndjekur masterclassin e Ariel ne Tirane, vertetoi se edhe ne vendin tone ky profesion eshte fitimprures! Por cfare thone vete protagonistet?
Me: 
Armend Ramadani – grimier
Arbër Bytyqi – grimier
Kaci Lleshi – hair stylist
Anxhelina Hadërgjonaj – këngëtare
Ariel Tejada – makeup artist

Artizanët e Krujës në pasarelë
Nga Kruja ne Tirane, “Jo vetem mode” sjell rrugetimin e krijimeve te vecanta qe u prezantuan ne Artizans Fashion Night. Iniciatoret e projektit synojne t’i shohin shume shpejt keto veshje te perdorshme ne perditshmeri.
Me:
Olsi Pengili – konsulent turizmi AADF
Gerta Oparaku – stiliste
Meleq Herri – rrobaqepës

Kida, yll në showbiz por pa skandale
Ajo eshte nje prej me te talentuarave. Vetem 19 vjec, Kida arrin te mbushe diskoteka e te argetoje publikun si rralle artistet femra ditet e sotme. Kiden e takuam kete fundjave ne Folie…!
Me:
Kida – kengëtare
Fero – reper

Cfarë të vishni në një takim romantik
Shpetoni nga stresi i veshjes perpara nje takimi romantik. Se si, ua tregon Dania.
Me: Dania Bazaiti – modele

Ekskluzive: Si asnjëherë më parë, rrëfehet Panucci!
Ka vetem 4 ndeshje qe drejton Kombetaren shqiptare dhe kurioziteti per te njohur pertej profesionit Kristian Panuccin, eshte shume i madh. Sot, trainerin simpatik e kemi ne nje rrefim ekskluziv per “Jo Vetem Mode”..
Me: Christian Panucci – trainer i kombëtares

E dashura e Panuccit komenton lidhjen me trainerin e Kombëtares
Samanta, balerina e Ballando con Le Stelle ka folur per lidhjen e dashurise me Panuccin. Si e komenton ajo kete marrëdhenie 1 vjecare.

Njihuni me tre modelët e suksesshëm shqiptarë në Amerikë
Iu prezantojme tre djem te ri shqiptare qe po bejne namin neper revistat dhe pasarelat nderkombetare te modes.

Erion Isai flet për largimin nga “Portokalli”
Aktori Erion Isai nuk rezervohet per asgje. Cfare thote ai per largimin pas 10 vitesh nga Portokallia dhe projektet ne Klan, e mesoni ne Intervisten e shkurter.
Me: Erion Isai – aktor

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*