JO VETEM MODE – EMISIONI 7

Emision: 21.10.2017

Ritmet latine po përqafohen me shpejtesi nga të rinjtë shqiptarë. Kërcimi në sallat e mbyllura nuk mjafton. Cift ose vetëm, iu ftojmë të argëtoheni me disiplinat sensuale në shesh.

Nga festa e beqarise se Xhensila Myrtezait, tek videoklipi i Genta Ismailit, apo skenat e “Dance With Me” dhe “Xing me Ermalin”. Iu njohim me balerinin provokues qe tejkaloi fshatin per pasionin e tij per kercimin.

Si rralle ndonjehere, shume prej aktoreve me te njohur ne vend, u pane teksa prisnin rradhen per audicion. Por, cili eshte projekti nderkombetar qe zgjoi interesin e tyre?

Cili është stili i vjeshtës. Kush janë kombinimet dhe ngjyrat e duhura për këtë sezon, ua tregon modelja Dania Bazaiti.

Ajo është e bukur dhe e talentuar. Njihuni me holandezen që jeton në Shqipëri prej 13 vitesh. Ka pasion muzikën dhe shërben në sektorin e turizmit.

Rudina Dembacaj rrëfen prapaskenat e “Dance With Me”. Cfarë i tha Fiori pasi braktisi spektaklin dhe kush e bindi për të pranuar ftesën në gjysmë të garës?

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*