JO VETEM MODE – EMISIONI 9

Emision: 04.11.2017

48 orëshi i Arilenës në Athinë, “Nëntori” pushton Greqinë

Janë me qindra fansat e këngëtares shqiptare të cilët shtohen dita-ditës. Zëri i vecante i Arilenës ka depërtuar jashtë kufijve dhe hiti “Nëntori” po dëgjohet kudo. “Jo vetëm modë” sjell pamje ekskluzive gjatë udhëtimit të artises së re në Athinë, ku ajo u prit si një yll i vërtetë!

Brenda festës së “Parfois” në Gjirin e Lalësit, cilat ishin të ftuarat?

Larg zhurmës së Tiranës, në një parajsë të vërtetë buzë bregdetit të Lalëzit, disa prej femrave të njohura të jetës publike u surprizuan në një event të veccantë. Kjo është festa e brandit të aksesorëve “Parfois” në vilën e “Vala Mar Residences”.

“C’est La Vie”, zbulohet prapaskena e spektaklit madhështor

Kurioziteti është në kulm dhe publiku mezi po pret të shohë Marinën dhe konkurentët e “Ces’t la vie”. Sot në “Jo vetëm modë” takojmë disa prej personazheve gjatë provave për shfaqjen më të gjallë muzikore të ekranit.

“Nëna dhe fëmija”, shfaqja e shumëpërfolur e Ema Andreas
Nje shfaqje alternative duket se terhoqi vemendjen pertej publikut te teatrit. Lakuriqesia e Ema Andreas ne skene u komentua me tituj ndoshta te ekzagjeruar. Por cfare ndodh ne dramen “Nena dhe Femija”, zbulojeni permes intervistes nga vete protagonistet!

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione