JO VETEM MODE – EMISIONI 8

Emision: 28.10.2017

Pasionin per makeup-in, Sara e kthehu ne biznes. Iu tregojme si po ben para studentja e arkitektures permes videove ne youtube.

Me e bukura e Filipineve eshte nje pilote ne profesion. Njihuni me  historine e rralle te nje missi ne aviacion.

3 ide Make up-i qe mund te aplikoni ne kushtet e shtepise, per te arritur pamjen me te frikshme per Halloween.

Pas 7 vitesh, del ne kinema filmi “Florless”. Cfare mendon Ciljeta per skenat e frikshme, ku dhunohet dhe pergjaket?

Modelet shesin veshjet e tyre ne nje event bamiresie ne ndihme te grave te dhunuara.

Tendencat me te fundit te veshjeve dhe kombinimet e vjeshte – dimer, i mesoni nga modelja Dania Bazaiti

Pas 8 vitesh mungese, kengetarja Luar Arani rikthehet me nje projekt te ri muzikor. Per ta prezantuar, viziton “Jo vetem mode”!

Zhveshja e saj shkaktoi termet virtual. Por, cfare ka per te thene vete velina e re e Xing me Ermalin?

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*