JO VETEM MODE – EMISIONI 2

Emision: 16.09.2017

Këtë episod në “Jo vetëm modë” do të ndiqni:

Si ka ndryshuar realizimi i spektakleve shqiptare; nga skenat e improvizuara deri te blerja e
patentave ndërkombëtare.

Alketa Vejsiu prezantuesja ikonë e tyre tregon revolucionin e të bërit show në Shqipëri.

Dasmën e Marinës dhe Getoarit, dhe lajmet e tjera të javës i shohim nga kamerat e “Jo vetëm modë”.

Cilat do të jenë tendencat e veshjeve për sezonin vjeshtë dimër? Stilistët e thanë fjalën e tyre në
pasarela, fashionistat në street style.

Këtë javë startoi DWM Albania. Jo vetëm modë ishte aty për të treguar gjithçka ndodhi në
backstage.

Olsa Toqi kompozitorja e parë femër që fitoi Festivalin e RTSH, tregon ambiciet e saj në muzikën e
lehtë dhe operistike.

Trim Jetullahu në një intervistë të shkurtër flet për dashurinë, muzikën dhe frikën e tij më të madhe.

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*