Ka bërë gjoksin 32 herë dhe injekton serume në damarë për t’u bërë brune

Modelja gjermane Martina Big ka kryer 32 ndërhyrje për të zmadhuar gjoksin e saj dhe injekton herë pas here serume melanine në lëkurë për të marrë ngjyrën që ajo dëshiron.

28-vjeçarja nuk është dukur gjithmonë kështu, më parë ajo kishte pamjen e një qenieje njerëzore normale.

Burri i saj e mbështet në çdo vendim që ajo merr dhe shprehet se i pëlqen ngjyra që ka gruaja e tij. Ai shtoi se ajo ka gjoksin më të madh në Evropë dhe i pëlqen kjo gjë./tvklan.al

Kategori
LifestyleTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*