Kapet një 43 – vjeçar, ngacmoi të miturën

Një 43 – vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Patosit, pasi akuzohet se ka ngamuar një vajzë të mitur.

Burime zyrtare thonë se i arrestuari është Ilirjan Hoxha, banues në Patos.

43 – vjeçari mësohet se ka hyrë në banesën e një vajze 13 – vjeçare dhe ka kryer veprime të turpshme me të./tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*