Kategoria : Horoskopi

 • Horoskopi 22 Qershor 2017

  Dashi – Dikush do të ketë nevojë për ndihmën tuaj për të zgjidhur një problem me rëndësi. Mos nguroni t’i gjendeni pranë dhe ofrojini mbështetjen maksimale. Demi – Mos lejoni askënd të ndikojnë në jetën tuaj. Nëse jeni në një lidhje, bëni kujdes pasi situata do të ketë tendencën...
 • Horoskopi 21 Qershor 2017

  Dashi – Të qenit të përkushtuar në gjërat që bëni është vlerë, megjithatë çdo gjë me karar. Kushtojini më shumë vëmendje familjes dhe shëndetit. Mos lejoni që gjendja financiare të bëhet shkak për të lënë pasdore gjëra të tjera të rëndësishme. Demi – Nëse duhet të gjykoni një situatë...
 • Horoskopi 20 Qershor 2017

  Dashi – Romanca do të zerë pjesën më të madhe të ditës. Tregoni vëmendjen maksimale ndaj personit që keni në krah dhe shijoni me të çdo moment. Puna dhe aspekti monetar shkojnë mirë ndaj nuk keni asgjë për t’u shqetësuar. Demi – Kurioziteti thonë se “vret dhe macen”, ndaj...
 • Horoskopi 19 Qershor 2017

  Dashi – Dita e sotme do të shoqërohet me luhatje të humorit, që do t’jua të vështirë komunikimin me të tjerët. Më e mira që mund të bëni është që ta merrni me qetësi dhe të mendoheni dy herë përpara se të gjykoni. Demi – Bëni kujdes me paratë,...
 • Horoskopi 18 Qershor 2017

  Dashi – Javët e fundit i keni kaluar duke eksploruar vende të tjera, duke takuar njerëz të rinj. Por tani ka një ndryshim në ritmin tuaj. Do të ndërprisni këtë aktivitet dhe do të qëndroni komod në shtëpi. Demi – Do të përjetoin një ndryshim në ritmin dhe cilësinë e jetës....
 • Horoskopi 17 qershor 2017

  Dashi – Vendi në të cilin do të arrini sot mund të mos jetë siç e keni menduar. Duhet të tregoheni më të kujdesshëm në marrjen e informacionit direkt nga burimi dhe në kontrollimin e fakteve para se të merrni vendime të rëndësishme. Demi – Veprimet tuaja mund të jenë pak...
 • Horoskopi i Dashurisë 16 Qershor 2017

  Dashi – Do të keni situata që do t’iu duhet të qendroni shumë vigjilentë. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm nëse jeni gati për të marrë një vendim në lidhje me marrëdhënien tuaj pasi mund të keni surpriza. Demi – Optimizmi juaj romantik mbetet gjithmonë një shtysë shumë e...
 • Horoskopi 16 Qershor 2017

  Dashi – Qëllimi juaj sot është që të mahnisni bashkëshortin. Është një ditë e shkëlqyer për dashurinë. Por, mos e teproni me veprimet tuaja. Demi – Sot jeni në një formë të shkëlqyer. Jeni lehtësuar nga shqetësimet që kishin dhe është koha ta shijoni. Sa i përket dashurisë, mund të keni disa mundësi...
 • Horoskopi i Dashurisë 15 Qershor 2017

  Dashi – Papritur mund të gjeni kundërshtime nga partneri juaj edhe pse keni menduar se ishit shumë të ngjashëm në mendime. Imagjinata juaj shkon deri aty sa iu pengon që çështjen ta shihni ashtu siç është vërtetë. Demi – Megjithëse jeni duke bërë gjithçka që mundeni për një hap...
 • Horoskopi 15 Qershor 2017

  Dashi – Mund të jeni në një situatë të vështirë kur vjen puna tek çështjet e dashurisë dhe romancës. Problemi qëndron në faktin se ka një shkëputje mes jush dhe partnerit/partneres. Demi – Mundohuni që të mos emocionoheni shumë për çështje të caktuara. Sigurohuni që të jeni energjik dhe merrini gjërat lehtë. Binjakët – Mundohuni...
 • Horoskopi i Dashurisë 14 Qershor 2017

  Dashi – Edhe pse tashmë jeni të bindur se po shkoni në drejtimin e duhur në jetën private miqtë tuaj mund të mos jenë dhe aq të sigurt për rrugën që po ndiqni. Mos lejoni që dyshimet e tyre t’ju ndalojnë të kërkoni më të mirën. Demi – Dëshira...
 • Horoskopi 14 Qershor 2017

  Dashi – Ju mund të jeni të heshtuar kur është fjala për të shprehur ndjenjat. Por sot do të bëni përjashtim. Merrni guximin të shprehni ndjenjat tuaja. Fjalët do t’ju vijnë më lehtë se zakonisht. Demi – Sot është një ditë ideale për të kaluar kohë me familjen tuaj. Nëse keni...
 • Horoskopi i Dashurisë 13 Qershor 2017

  Dashi – Kur bëhet fjalë për çështjet e zemrës të cilat ende janë një mister është e rëndësishme që të vazhdoni të kërkoni për përgjigje edhe nëse mendoni se gjërat janë kaotike. Demi – Nuk do të jetë e lehtë që të merrni një vendim në lidhje me marrëdhënien...
 • Horoskopi 13 Qershor 2017

  Dashi – Edhe pse ju jeni të ndjeshëm, por gjithashtu dhe shumë këmbëngul. Punët do t’ju shkojnë sipas planifikimeve. Bëni kujdes me shëndetin. Demi – Ditët e fundit diçka ju ka impresionuar dhe kjo ka qenë periudha më intensive e vitit. Marrëdhënia në çift shkon për mrekulli. Ju pret...
 • Horoskopi i Dashurisë 12 Qershor 2017

  Dashi – Nëse duhet të merrni rolin e udhëheqësit/es në marrëdhënie veproni pa dilema pasi nuk do të keni asnjë kundërshtim nga partneri/ja. Për aq kohë sa nuk i lini pas dore nevojat tuaja e mira është të përpiqeni për një harmoni në marrëdhënien tuaj. Demi – Jeni në...
 • Horoskopi 12 Qershor 2017

  Dashi – Dilni nga guaska dhe merrni situatën në dorë. Mund të keni dëshirën për të qenë të kujdesshëm dhe neutralë, megjithatë situata të tilla shpesh mund të kthehen mbrapsht dhe të kenë pasoja negative. Riparoni çdo gjë që mund të jetë thyer me ata që ju rrethojnë, pasi...
 • Horoskopi 11 Qershor 2017

  Dashi Sot do mendoni vetëm për ato që do kaloni dhe aspak për ato që mund të ndodhin në të ardhmen. Dita do jetë e qetë, por pa emocione të mëdha. Beqarët do vazhdojnë të mbeten vetëm. Mundësitë që do dalin nuk do jenë ato që ata keni pritur....
 • Horoskopi 10 Qershor 2017

  Dashi – Megjithëse optimizmi ndaj marrëdhënies e bën ditën tuaj më të bukur, sot do të ndjeni ende nevojën për mbështetje. Për fat të keq jeta është më e komplikuar nga ç’dëshironi ju. Qëndroni të hapur ndaj bisedave të reja. Demi – Çuditërisht sot keni nevojë të rrini vetëm...
 • Horoskopi i Dashurisë 9 Qershor 2017

  Dashi – Do të veproni me kujdes para se të merrni disa vendime në lidhje me partnerin/en tuaj. Mundohuni të provoni disa mënyra të ndryshme për të komunikuar me të. Gjëja e duhur është që të përqendroheni tek punët e sotme, mos shkoni shumë larg me mendime. Demi – Sot do...
 • Horoskopi 9 qershor 2017

  Dashi – Pas pritjes së vakët ndaj punimeve tuaja artistike, një agjent me influencë mund ta shfaqet para jush dhe t’ju ofrojë të ekspozojë punimet tuaja në muze prestigjioze. Ky është vetëm një shembull i ftesave të jashtëzakonshme që mund të merrni sot. Çfarëdo qoftë, keni shanse shumë të mira...
1 2 3 26
PublicitetEmisione