Kategoria : Programe

 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 266

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” “GJYSHJA NGA PREZA” “TELEBINGO SHQIPTARE” “SHIHEMI NË GJYQ” “DUKE PRITUR KENGA MANGJIKE”...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 3 (SEZONI 2)

  E ftuar: Marina Vjollca Emisioni i cili do të moderojë Marina Vjollca në Tv Klan i ka bërë të gjithë kuriozë. Marina tha në “Xing me Ermalin”, se spektakli që do të moderojë ka si synim që pas një jave të lodhshme në fundjavë të vijë vetëm me argëtim....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 3

  Këtë episod në “Jo vetëm modë” do të ndiqni: Si ka qenë moda para dhe pas viteve ’90 në Shqipëri? Nga urban chic, punk, natural, ja cilat janë stilimet e flokëve të këtij sezoni. Arselajda Buraku, rrëfen jetën prej modeleje dhe sesi arriti majat e suksesit në New York....
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 581

  HENRI ÇILI, ARLIND QORRI Polemika/Treg edukimi apo arsim falas? HENRI ÇILI – Libri “Vonesa Shqiptare” LORETA BERHAMI Libër/Loreta e Pegit na rrëfen një histori me vetëvrasje Intervista: “Ester apo Sylvia Plath?” ADELA ÇAUSHLLARI, GRETA ÇAUSHLLARI ‘Po ti kush je’ Roman/Adela vjen me një histori amerikane Intervista: “Anabel” Intervista: “Një...
 • RUDINA – LABINOT GASHI; “RREFEJ, UNE GRUAJA”; KEJSI NDJEK RRUGEN E BABAIT!

  Të ftuar: Labinot Gashi – Moderator Mimoza Kuchly – Autore librit “Rrëfej unë, gruaja” Keisi Medini – Fotomodele me 47 mijë ndjekës në Instagram, ëndërron të bëhet këngëtare...
 • STOP – EMISIONI 14 (SEZONI 3)

  Urë Vajgurore, banori zapton rrugën, “Stop” zgjidh problemin. Fatos Serdari, banor i Urës Vajgurore ankohet në “Stop”, se rrugën e shtëpisë ia ka zënë pa të drejtë Riza Hajdari, një tjetër banor i zonës. Me vendim gjyqësor ka fituar të drejtën e hapjes së rrugës, por Rizai e zë...
 • OPINION – ERION VELIAJ PERGJIGJET PER TIRANEN!

  I ftuar: Erion Veliaj, Juli Xhokaxhi, Robert Rakipllari Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar se bashkia nuk ka asnjë lidhje me projektin që parashikon ndërtimin e rrugës dhe zgjerimin e lumit Lanë, ku për shkak të këtij projekti, rrezikohet shembja e disa shtëpive në zonën e...
 • RUDINA – ALBI NAKO FLET PER DIVORCIN; LORETA BERHAMI MES TIRANES DHE GJENEVES!

  Të ftuar: Albi Nako – Koreograf Loreta Berhami- Botuese, shtëpia botuese “Pegi” Rubrika “Quiz”...
 • STOP – EMISIONI 13 (SEZONI 3)

  Foto e ditës Rama-Trump dhe 40 fëmijë pa shkollë në Elbasan. Kryeministri Rama ia doli të sigurojë një foto me presidentin e SHBA-ve Donald Trump, edhe pse gjatë fushatës për zgjedhjen e Kreut të Shtëpisë së Bardhë,Rama ishte shprehur, se Trump do të ishte rrezik për botën.Më pas transmetohet...
 • OPINION – C’PO NDODH NE SHKOZE?

  Të ftuar: Anila Basha, Lorenc Vangjeli, Osman Hysa, Enio Haxhimihali, Julian Mema Në studion e emisionit “Opinion” po trajtohet çështja e Shkozës lagje në kryeqytet, ku disa banesa të qytetarëve po prishen për ndërtimin e unzës së madhe. Sipas banorëve nëpër shtëpitë e tyre nuk ka shkuar asnjë shkresë...
 • RUDINA – CILJETA XHILAGA; CFARE BEN SOT MANJOLA LLOJA BUSHATI!

  Të ftuar: Çiljeta Xhilaga – Këngëtare Manjola Lloja Bushati – Sociologe/ Administratore e “Nji mar, nji mrapsht” Insert: Personazhet e njohura/ jo vetëm nëne e bijë , por dhe shoqe. Kur vajzat trashëgojne ADN-e e hijshme të nënave të tyre të famshme...
 • STOP – EMISIONI 12 (SEZONI 3)

  Ministrat e aksioneve dhe masat e AKU për “Briland Shkodër”. Njëlloj si 4 vjet më parë, puna në sektorin e “rilindur” të shëndetësisë do të nisë me aksionin për pastrimin e kioskave dhe objekteve përreth qendrave spitalore. Ogerta Manastirliu, sot ministre e shëndetësisë, përsëriti pikë për pikën deklaratën e...
 • OPINION – KULLA E PREK CALIT, KOMUNISTE E NACIONALISTE!

  Të ftuar: Ermal Hasimja, Elsa Ballauri, Tomor Alizoti, Arjan Curri, Auron Tare, Fatosi Klosi Prek Cali është simbol i antikomunizmit shqiptar, pasi në Shqipëri bolshevizmi ishte një sistem gjakatar. Kështu ka deklaruar Tomor Alizoti sonte në studion e emisionit “Opinion”, ndërsa tha dse komunistët i quanin besimtarët katolikë të...
 • DANCE WITH ME 4

  Fituesit e mbrëmjes: Rovena & Meriton Për të gjitha videot e spektaklit, klikoni në kanalin zyrtar të Dance with me Albania: https://www.youtube.com/dancewithmealbania ...
 • RUDINA – CARMEN GJANI PAS LINDJES SE BINJAKEVE; “BLOODLANDS”!

  Të ftuar: Carmen Gjani – Gazetare, Kristina dhe Irina Gjani vajzat 3 vjeçare të Carmenit Dritan Arbana – Aktor & Producent i filmit të parë horror “Bloodlands”...
 • STOP – EMISIONI 11 (SEZONI 3)

  Nostalgjikët e Festës së Pezës dhe “fshesa” në rradhët e administratës… Një shkresë paralajmëruese, që mund të ndryshojnë apo humbasin vendin e punës, u ka shkuar ditët e fundit të gjithë punonjësve të administratës publike. Por ky dokument si për ironi të fatit, motivohet me shkrirjen dhe ristrukturimin e...
 • OPINON – KUSH JANE SHQIPTARET ME TE PASUR?

   Të ftuar: Samir Mane, Ornela Liperi, Zana Guxholli, Sokol Nano, Besart Kadia Në një listë të publikuar në emisionin “Opinion” e cila është ndërtuar nga Fondacioni për Liri Ekonomike janë publikuar 10 emrat e personave më të pasur në Shqipëri për vitin 2016. Në këtë listë vendin e parë...
 • RUDINA – INVA MULA NE “PESHKATARET E PERLAVE”; ALKENT POZHEGU; SERIALI “NENE”!

  Të ftuar: Inva Mula – Soprano, regjisore e shfaqjes “Peshkatarët e Perlave” Alkent Pozhegu – 41 vjeçari nga Gjakova, që ka thyer rekordin Guinness Largest Seed Mosaique, me nje portret te Rira Orës. Albert Dumani – Drejtor Programacioni i televizionit “Klan”...
 • STOP – EMISIONI 10 (SEZONI 3)

  Hitparade i absurdit shqiptar. Një fëmijë kërcen bashkë me velinat e emisionit “Stop”, ndërsa në tv transmetohet emisioni.Kopshti i Yzberishtit është katandisur në një gërmadhë, ku vec të tjerash mungon edhe uji. Shatërvani, që ndodhet pas TKOB është ktheyr në një kënetë e vend grumbullimi për plehra, por duhet...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 2 (SEZONI 2)

  Të ftuar: Aurela Gaçe  ...
1 2 3 104
Publicitet
Emisione