Kategoria : E DIELA SHQIPTARE

 • E diela 23 janar mesazhi 1.mpg_snapshot_33.30_[2017.01.23_13.06.19]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 237

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Bashkëshorti i saj është larguar vite më parë pa lënë gjurmë. Ndërkohë me të birin është detyruar të bëjë atë që një nënë nuk do të kishte dashur kurrë ta bënte. Por, Kimetja mendon se dikush tjetër ka vuajtur...
 • E diela 15 janar power kids 1.mpg_snapshot_29.16_[2017.01.16_13.15.39]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 236

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Kur njerëzit janë sipërfaqësorë dhe nuk arrijnë të njohin pasurinë shpirtërore të dikujt, lind paragjykimi. Jetmira e ka ndierë këtë tek motra e saj dhe për këtë arsye ka ardhur tek “Ka një mesazh për ty”. Duajeni veten tuaj. Është me rëndësi...
 • E diela 08 janar mesazhi 1.mpg_snapshot_03.01_[2017.01.09_19.23.02]

  E DIELA SHQIPTARE – THE BEST

  “KA NJË MESAZH PËR TY” “ME BLERINËN” “SHIHEMI NË GJYQ” “KENGA MAGJIKE”...
 • E diela 01 janar Telebingo 1.mpg_snapshot_07.08_[2017.01.02_17.32.50]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 234

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” “SHORTEU SPAR” “SHIHEMI NË GJYQ” “TELEBINGO SHQIPTARE”...
 • E diela 25 dhjetor kenga magjike 2.mpg_snapshot_13.28_[2016.12.27_12.45.17]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 233

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Kur një marrëdhënie ndërtohet mbi dashurinë nuk ka forcë që ta dëmtojë. Romina një adoleshente e ka ndjerë këtë dashuri nga nëna që e rriti, por jo nga ajo që e lindi, sepse e braktisi që kur ishte fare...
 • E diela 18 dhjetor mesazhi 2.mpg_snapshot_02.43_[2016.12.19_16.06.42]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 232

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Jeta shpesh na përball me sfida të mëdha, por kur ato janë të njëpasnjëshme, nuk mbetet shumë kohë për të jetuar çaste te lumtura. Anisa ka ardhur në program pikërisht për këtë. Kur jeta të jep njëqind arsye për...
 • E diela 11 dhjetor kenga magjike 2.mpg_snapshot_31.18_[2016.12.12_13.26.47]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 231

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Keti u martua dhe krijoi familje në moshë shumë të re pa e ditur se e ardhmja e saj do të ishte e vështirë. Ajo familje u shpërbë dhe vajza e saj Rejnada nuk e takon babain prej vitesh....
 • E diela 04 dhjetor Gjyqi 2.mpg_snapshot_03.29_[2016.12.05_11.51.40]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 230

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Historia e trajtuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” moderuar nga Ardit Gjebrea ka të bëjë me historinë e dy motrave që vijnë nga martesa të ndryshme. Historia e kësaj familje të madhe duket...
 • E diela 27 nentor Telebingo 1.mpg_snapshot_06.34_[2016.11.28_13.09.42]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 229

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Kristi dhe Silva janë dy motra nga Ura Vajgurore të cilat janë rritur me shumë sakrifica nga prindërit, por sidomos nga babai. Ai ka jetuar 20 vjet në emigracion për të siguruar një të ardhme më të mirë për...
 • E diela 20 nentor per peshk 2.mpg_snapshot_07.06_[2016.11.21_11.47.19]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 228

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Kur në një familje të gjithë pjestarët mbajnë përgjegjësitë e veta, gjithçka shkon mirë. Leonida sot do të bëjë një surprizë të dyfishtë, për bashkëshortin dhe për vjehrrën.  Enea është tipiku i adoleshentëve që rri gjithë ditën para kompjuterit...
 • 15127526_1380634298623122_503063133_o

  Ka një mesazh për ty/ Enea, një adoleshent tipik i “plotëson” dëshirën së ëmës

  Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në “E diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, vjen rasti i Eneas, një adoleshent që pjesën më të madhe të kohës e kalon në shtëpi, por është në një luftë të ftohtë me mamanë e tij, pasi ajo i kërkon të heqë...
 • E diela 13 nentor kenga magjike 8.mpg_snapshot_05.32_[2016.11.14_12.32.10]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 227

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Etleva në moshën 21 vjeçare u gjend e vetme me djalin e saj të vogël para shumë sfidash. Nuk gjente punë, ndaj i hyri shkollës në të njëjtën kohë me të birin. Rexhino tani është 15 vjeç. Ka një...
 • E diela 06 nentor Gjyqi 2.mpg_snapshot_07.22_[2016.11.07_13.41.20]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 226

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Donalda është rritur në një fshat të vogël ku vajzat martohen që 15 vjeç. Jeta e saj do kishte marrë tjetër rrjedhë nëse vëllai s’do ta kishte marrë me vete në Tiranë. Një vëlla i jashtëzakonshëm! Një motër që i...
 • E diela 30 tetor mesazhi 2.mpg_snapshot_05.27_[2016.10.31_12.15.27]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 225

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Tetëmbëdhjetë vite më parë, ajo ishte një foshnjë e braktisur në maternitet. Pasi birësohet, brenda pak kohe humb edhe babanë e saj. Kë ka thirrur sot Ada? Ajo ka thirrur mamanë e saj, atë që e ka rritur dhe që...
 • E diela 23 tetor Telebingo 1.mpg_snapshot_09.15_[2016.10.24_11.39.56]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 224

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Çfarë e ka detyruar mësuese Violetën për të ardhur nga Galigati i Gramshit në studion tonë? Nxëneset e saj.  Ajo, si mësuese e muzikës, do me patjeter ti mësojë të këndojnë edhe me iso. Nxënësve ju bëhet edhe një...
 • E diela 16 tetor kenga magjike 4.mpg_snapshot_04.20_[2016.10.17_12.51.10]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 223

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Oriada e adhuronte shkollën, por babai i saj e pengoi ta vazhdonte gjimnazin, ndaj ajo tentoi t’i jepte fund jetës. Kanë kaluar vite, por plaga në marrëdhënien e tyre ka mbetur ende e hapur… Për të falur njëri-tjetrin dhe...
 • E diela 09 tetor per peshk 2.mpg_snapshot_12.35_[2016.10.10_14.22.49]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 222

  Talk Show nga Ardit Gjebrea!  ...
 • E diela 02 tetor Gjyqi 2.mpg_snapshot_04.26_[2016.10.03_14.02.44]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 221

  Talk Show nga Ardit Gjebrea!...
 • E diela 25 shtator mesazhi.mpg_snapshot_34.55_[2016.09.26_12.47.58]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 220

  Talk Show nga Ardit Gjebrea!...
 • E diela 18 shtator per peshk.mpg_snapshot_06.30_[2016.09.19_17.34.48]

  E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 219

  Talk Show nga Ardit Gjebrea!...
1 2 3 8
Publicitet

Emisione