Kategoria : JO VETEM MODE

 • JO VETEM MODE – EMISIONI 23 (SEZONI 5)

  Të dashuruar në skenë dhe në jetë. Sukseset, çmimet, triumfet dhe rrëfimi jetesor i çiftit të balerinëve Enada Hoxha dhe Gerd Vaso....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 22 (SEZONI 5)

  Një vilë unike, një hotel, një restorant dhe një bar i veçantë. Të gjitha këto gjenden në Vila Padam, vendi ideal për të përjetuar momente mbresëlënëse në çdo stinë të vitit. Një guidë për oazin e kënaqësisë në zemër të kryeqytetit....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 21 (SEZONI 5)

  Profili i një ministreje të suksesshme dhe model frymëzimi për çdo grua. Karriera në politikë, familja, kujtimet dhe sfidat e jetës. Një intervistë ekskluzive me ministren e Zhvillimit Urban, znj. Eglantina Gjermeni....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 20 (SEZONI 5)

  Një vizitë në Muzeun Historik Kombëtar, tablloja më e plotë e identitetit tonë kombëtar që nga lashtësia e deri në ditët e sotme. Bëjmë sot një tur me kameran tonë në të gjitha pavionet historike të tij....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 19 (SEZONI 5)

  Një speciale për të kaluar kohën e lirë me alpinizëm, një kënaqësi plot adrenalinë dhe që këtu tek ne është e mundur duke ngjitur brenda ditës Majën e Tujanit, afër malit të Dajtit. Një profil interesat për një eksporator të guximshëm, i cili ka ngjitur edhe majën më të lartë...
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 18 (SEZONI 5)

  Një mbrëmje gala bamirësie që gëzoi dy familje durrsake me shtëpi të rikonstuktuara dhe të ardhme më të lumtur. Teknikat më të reja mjekësore për problemet e kockave dhe ligamenteve në rrjetin spitalor Acibadem në Stamboll....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 17 (SEZONI 5)

  Një speciale ekskluzive në Florida të SHBA për avionët privatë më të rinj dhe më të shtrenjtë në botë. Një restorant i ri në kryeqytet me arredim luksoz dhe shije gourmet....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 16 (SEZONI 5)

  Koleksioni i ri 2017 Hot Couture për meshkuj dhe fëmijë nga stilisti i njohur Joni Peçi dhe bashkëpunimi i tij me fotografen e talentuar Dejan Milicevic. Një restorant i ri tepër i veçantë ku mund të jesh vetë shef i kuzhinës në tavolinën tënde....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 15 (SEZONI 5)

  Një tour në qendrën tregtare Ring Center, vendi i duhur për të blerë dhuratat e fundivit në kryeqytet. Një pije komplekse, e fuqishme dhe e sofistikuar. Degustojmë dhe shijojmë paspak konjakun e famshëm Hennessy.  ...
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 14 (SEZONI 5)

  Koleksioni 2017 i veshjeve të nusërisë në Butrintin antik, i prezantuar nga Frida Xhoi & Xhei në eventin e saj të përvitshëm....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 13 (SEZONI 5)

  Kaloni një fundjavë apo disa ditë pushimesh sikur të ishit nje VIP tek një nga hotelet më të famshëm dhe më të mirë, “Splendid”, në Budva të Malit të Zi. Për një lëkurë të freskët dhe pa rrudha, tashmë zgjidhja qëndron në produktet Versace 19-69, si një kujdesje maksimale për bukurinë...
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 12 (SEZONI 5)

  Çfarë ndodh brenda qelive të një burgu? Me kameran tonë udhëtojmë mes dhimbjes, fajit dhe pendesës të grave dhe vajzave që vuajnë dënimin në burgun 325. Mjekësia nukleare, alternativa më efikase dhe me teknologjinë e fundit për diagnostikimin, trajtimin dhe kurimin e tumoreve të ndryshme....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 11 (SEZONI 5)

  Një koleksion i ri i veshjeve me të bardha prezantuar në qytetin e dashurisë dhe modës. Udhëtojmë në Paris. Një club nate ideal për netët e ftohta të dimrit, por plot me adrenalinë, energji dhe ritëm për të shijuar weekendet në kryeqytet....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 10 (SEZONI 5)

  Fondacioni “Fundjavë ndryshe” mbush një vit duke u kthyer në një lajtmotiv të shpresës për ata që jetojnë në kushte të mbijetesës. Rrëfejmë historinë e veçantë të dy fëmijëvë të vegjël, Leonardit dhe Merushes. Ndihma dhe restaurimi i familjes Balliu e cila deri dje jetonte në varfëri ekstreme, por...
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 9 (SEZONI 5)

  Një histori suksesi në tokën e premtuar në SHBA nga një familje shqiptare, themeluese të një prej ekipeve më të mira të volejbollit në Kalifoninë e Jugut. Vetitë çudibërëse dhe rigjallëruese për lëkurën të kremit dhe serumit “Versaçe 19-69”. Familja Marina Jeta është dinamike, e vrullshme dhe të rrëmben në hapat...
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 8 (SEZONI 5)

  Një tour ekskluziv në qiellgërvishtësin më të bukur dhe të veçantë në qendër të metropolit shqiptar, hoteli më i ri luksos me 5 yje në Tiranë. Transplanti i melçisë, një nga më të veshtirët por i realizueshëm me sukses prej disa vitesh në spitalin Acibadem në Stamboll....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 7 (SEZONI 5)

  Historia e suksesit të një shqiptari që ka krijuar markën e orëve Akrivia dhe konkuron mes emrash të njohur ndërkombëtarë. Udhëtojme mes akrepash në Gjenevë. Java orientale në Tiranë me Pierre Cardin Home....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 6 (SEZONI 5)

  Sot në jo vetëm modë, një speciale për dasmën mbretërore të Princit Leka II dhe princeshës Elia. Flasin për ne eksluzivisht çifti princëror shqiptar....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 5 (SEZONI 5)

  Një udhëtim mbresëlënës në Rrëshen te Mirditës për pijen magjike të verës, mbretëreshën e pijeve që nga lashtësia e deri më sot. Krenohemi dhe shijojmë paspak bashkë verën “Made in Albania”....
 • JO VETEM MODE – EMISIONI 4 (SEZONI 5)

  Një rrëfim jetësor i një vajze çapkëne, e cila e shijon jetën ashtu siç i është ofruar. Historia e veçantë e Alkidës, e cila vuan nga sindroma e nanizmit....
1 2 3 8
Publicitet

Emisione