Kategoria : OPINION

 • opinion 19 janar 2.mpg_snapshot_26.28_[2017.01.20_09.52.45]

  OPINION – VOTIMI ELEKTRONIK; KUSH I PAGUAN PARTITE NE ZGJEDHJE?

  Të ftuar: Iris Luarasi, Preç Zogaj, Agron Duka, Oerd Bylykbashi, Taulant Balla, Silva Caka Votimi elektronik mund të jetë gati edhe për zgjedhjet e 18 qershorit. Oerd Bylykbashi, në studion e emisionit Opinion, ka treguar se votimi mund të kryhet sipas identifikimit me gisht. Bylykbashi specifikoi se ky është një...
 • opinion 18 janar 1.mpg_snapshot_00.38.14_[2017.01.19_10.26.21]

  OPINION – GARA E MINISTRAVE NE OPINION!

  Të ftuar: Robert Rakipllari, Lorenc Vangjeli,  Gentian Progni, Artur Zheji, Emisioni Opinion në TV Klan, mbrëmjen e sotme, ka si temë sondazhin online të hapur në Opinion.al në lidhje me ministrin më të suksesshëm të qeverisë. Drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu, tregoi se 71.7 për qind të klikimeve në...
 • opinion 17 janar 1.mpg_snapshot_00.40.08_[2017.01.18_09.27.57]

  OPINION – VARESIA NDAJ BIXHOZIT!

  Të ftuar: Akil Pano, Viron Bezhani, Artan Shyti, Juli Xhokaxhi, Mond Harizaj, Aurela Agalliu Pastor Akil Pano, sonte, në studion e emisionit Opinionit, ka theksuar se në 21 vite eksperiencë si pastor në Tiranë, kam trajtuar shumë individë, të cilët vinin nga martesa të thyera dhe familje të shkatërruara...
 • opinion 16 janar 1.mpg_snapshot_00.29.40_[2017.01.17_10.10.19]

  OPINION – KOSOVE-SERBI, ATMOSFERE LUFTE?

  Të ftuar: Baton Haxhiu, Ilir Kulla, Preç Zogaj,  Artur Zheji, Mentor Nazarko Lidhje telefonike me Hashim Thaçin Gazetari Baton Haxhiu, mbrëmjen e sotme, në studion e emisionit Opinion, ka bërë një paralelizëm mes rastit “Panda” dhe trenit të nisur nga Beogradi me mbishkrimin ,“Kosova është Serbi”. Haxhiu tha se...
 • opinion 12 janar 1.mpg_snapshot_00.56.02_[2017.01.13_10.27.04]

  OPINION – POLITIKE ME FACEBOOK!

  Të ftuar: Iris Luarasi,  Redi Shehu,  Armand Shkullaku,  Lutfi Dervishi,  Grida Duma,  Mark Marku, Berat Buzhala,  Arbi Mazniku Lidhja telefonike me Ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj  Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur nëpërmjet një lidhje telefonike në emisionin Opinion në TV Klan në lidhje me arrestimin e tij në...
 • opinion 11 janar 1.mpg_snapshot_00.16.12_[2017.01.12_10.46.24]

  OPINION – I LUMTUR ONLINE!

  Të ftuar: Floriana Garo, Aurela Hoxha,  Irena Kita,  Skerdi Faria, Dritan Shakohoxha,  Denata Toce, Blendi Salaj Emisioni Opinion në TV Klan, ka si temë të mbrëmjes; lumturinë online, e vërtetë apo falso.  Gazetari sportiv, Dritan Shakohoxha, ka treguar në studion Opinion, faktin se si arriti të ketë një profil personal...
 • opinion 10 janar 1.mpg_snapshot_00.32.46_[2017.01.11_11.40.53]

  OPINION – SHQIPERIA ME GRIP!

  Të ftuar: Silva Bino,  Pellumb Pipero, Tritan Shehu,  Edi Tushe,  Erjon Skendaj, Arian Mezini,  Leonard Solis Silva Bino, Instituti i Shëndetit Publik, ka theksuar, sonte, në emisionin Opinion se gripi është një sëmundje infektive, e cila është shfaqur më herët se zakonisht. Sipas saj, ajo ç’ka ne e konsiderojmë...
 • opinion 09 janar 1.mpg_snapshot_00.22.07_[2017.01.10_11.14.51]

  OPINION – ACARI NGRIN SHQIPERINE, DERI KUR?

  Të ftuar: Shemsi Premci, Petrit Zorba, Tanja Porja, Vasil Premçi, Tedi Blushi, Petrit Gjecaj,  Alfred Olli “Territori shqiptar do ta ndjej rritjen e temperaturave mesditën e së mërkurës”, kështu ka deklaruar sinoptikania e meteoalb Tanja Porja e ftuar në panelin e emisionit Opinion. Sipas saj ky i ftohtë me...
 • opinion 05 janar 1.mpg_snapshot_00.26.47_[2017.01.06_10.28.30]

  OPINION – ON-OFF RECORDS!

  Këtë mbrëmje në tv klan u transmetuan pjesët më interesante të emisionint Opinion. Janë përzgjedhur pjesë nga emisionet e transmetuar live po ashtu edhe pjesë nga prapakuinta e emisionit. Tek pjesa përpara se të filloj intervista dhe transmetimi live, mes Ramës dhe moderatorit të emisionit Blendi Fevziut ka patur...
 • opinion 29 dhjetor 1.mpg_snapshot_14.05_[2016.12.30_14.30.34]

  OPINION – NISHANI, RAMA, META, BASHA!

  Intervistë me: Bujar Nishani Edi Rama, Ilir Meta, Lulzim Basha Intervista me z. Nishani: Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka ardhur me një rrëfim ndryshe, mbrëmjen e sotme, në emisionin Opinion, përballë gazetarit Blendi Fevziuu. Një intervistë pa nota të forta politike, por mbi atë se çfarë u realizua...
 • opinion 28 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.13.20_[2016.12.29_09.50.36]

  OPINION – MANIA PER OPERACIONE PLASTIKE!

  Të ftuar: Gezim Tushi,  Erjona Shehu, Flavio Qarri, Silvi Bakiri,  Lida Hoxha,  Brunilda Bardhi,  Valer Kolnikaj,  Viola Spiro Sociologu Gëzim Tushi, në lidhje me maninë për operacione estetike në Shqipëri, në emisionin Opinion në TV Klan, tha se dëshira për të bërë operacione të tilla është një fenomen i...
 • opinion 27 dhjetor 2.mpg_snapshot_01.56_[2016.12.28_13.09.10]

  OPINION – GRAMOZ PASHKO!

  Të ftuar: Herni Cili, Armand Shkullaku...
 • opinion 26 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.34.37_[2016.12.27_12.58.09]

  OPINION – DASMAT DHE SHQIPTARET!

  Të ftuar: Ylli Manjani, Rosela Gjylbegu, Altin Prenga, Ermal Mamaqi,  Mark Marku Në emisionin e mbrëmjes së sotme në Opinion është duke u folur për “Dasmat dhe Shqiptaret”. I ftuar në këtë panel Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka dhënë disa arsye se pse bëheshin kryesisht dasmat në Shqipëri....
 • opinion 22 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.23.38_[2016.12.23_10.03.10]

  OPINION – DEKRIMINALIZIMI: JA TRE EMRAT E PARE!

  Të ftuar: Flamur Vezaj, Artan Hoxha,  Artur Zheji, Oerd Bylykbashi, Theodhori Sollaku, Shkëlqim Selami, Alfred Peza, Lidhje të drejtpërdrejtë me Rovena Gashi Gazetari i “ABC News”, Flamur Vezaj në studion e emisionit Opinion në TV Klan, ka theksuar se kryetari i Bashkisë së Kavajës Elvis Roshi ka falsifikuar katër formulare...
 • opinion 21 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.21.45_[2016.12.22_09.17.47]

  OPINION – TRYEZA E FESTAVE!

  Të ftuar: Gentian Zenelaj, Renato Mekolli, Fundim Gjepali, Iva Tiço, Julian Zguro, Erald Maçi, Olesia Leco, Iva Mera Emisioni Opinion në TV Klan, mbrëmjen e sotme, ka si temë tryezën e festave. Në lidhje me këtë temë, aktori Gentian Zenelaj, ka theksuar se shqiptarët nuk duhet të trajtohen si...
 • opinion 20 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.12.35_[2016.12.21_13.43.50]

  OPINION – KUSH E VRAU AMBASADORIN RUS?

  Të ftuar: Artur Zheji, Dashamir Shehi,  Luan Hajdaraga, Ylli Gurra, Arjan Curri Gazetari Artur Zheji, në lidhje me vrasjen e ambasadorit rus në Ankara, Andrey Karlov, ka theksuar në emisionin Opinion në TV Klan, se është një vrasje që mban në vetvete shumë enigma. Zheji bëri me dije se atentatori...
 • opinion 15 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.26.30_[2016.12.16_09.53.02]

  OPINION – FSHEHJA E KLEMENT BALILIT, POLITIKA DHE DREJTESIA!

  Të ftuar: Artan Hoxha, Spartak Ngjela,  Enkelejd Alibeaj, Taulant Balla,  Çlirim Gjata, Preç Zogaj Gazetari i “News24”, Artan Hoxha ka theksuar në lidhje me arrestimin e Klement Balilit në emisionin Opinion në TV Klan, se është tepër e vështirë të kapet nga policia. Hoxha i është rikthyer edhe njëherë emisionit...
 • opinion 14 dhjetor 1.mpg_snapshot_21.47_[2016.12.15_10.03.57]

  OPINION – KUSH ESHTE “BESA” NE MAQEDONI; TRAGJEDIA E ALEPPO-s!

  Të ftuar: Bilal Kasemi, Luan Hajdaraga, Avenir Peka Emisioni “Opinion” në TV Klan, ka të ftuar mbrëmjen e sotme, Bilal Kasami, kreu e partisë “BESA” në Maqedoni. Kasami theksoi se BDI i ka thyer shpresat për shqiptarët, pavarësisht faktit, se ai ka qenë pjesë aktive e zhvillimeve përgjatë periudhës 2001...
 • opinion 13 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.32.55_[2016.12.14_11.49.03]

  OPINION – POLICIA, C’NDODHI TE SHTUNEN NE LOKALET E NATES?

  Të ftuar: Artan Hoxha – News 24  Sonila Bitri – Toksikologe Iris Luarasi – Pedagoge UT Rezarta Delisula – Gazeta Shqiptare Ervin Hodaj – Dr. i Policisë së Tiranës Aldo Shkëmbi – Jurist Emisioni Opinion në TV Klan, mbrëmjen e djeshme, kishte si temë operacionin e Policisë së Tiranës...
 • opinion 12 dhjetor 1.mpg_snapshot_00.19.35_[2016.12.13_12.57.22]

  OPINION – ARDHJA E SHEFIT TE CIA-s, RUSIA DHE MAQEDONIA!

  Të ftuar: Ilir Kulla, Baton Haxhiu, Artur Zheji, Redi Shehu, Preç Zogaj, Fatos Klosi Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes ardhjen e shefit të CIA-s në Tiranë, Rusia dhe Maqedonia. Por në fillim të emisionit, biseda është ndalur në zgjedhjet në Maqedoni. Drejtuesi i emisionit,...
1 2 3 35
Publicitet

Emisione