Kategoria : Xing me Ermalin

 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 33

  Të ftuar: Monika Kryemadhi Circo Nero...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 32

  Të ftuar: Seldi dhe Sinani Damiano Agalliu I ftuar këtë të shtunë në ekranin e Televizionit KLAN në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë i ftuar Damiano, një personazh publik pjesëmarrës në “Big Brother” një reality show i njohur në Shqipëri. Në portale qarkullojnë fjalë se ka qenë Olti...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 31

  Të ftuar: Kastro Zizo Arlind Halili...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 30

  Të ftuar:  ...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 29

  Të ftuar: Gjyste Vulaj, Shpat Kasapi...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 28

  Të ftuar: Olen Çezari, Leonard Bombaj...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 27

  Të ftuar: Ronela Hajati, Marjana Kondi...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 26

  Të ftuar: Skerdi Faria, Manjola Nallbani  ...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 25

  Të ftuar: Blerina Kondi, Aulona Musta, Fatma Haxhialilu, Erand Sojli   Këtë të shtunë në “Xing me Ermalin”, që transmetohet në televizionin Klan, ishte e ftuar Blerina Kondi, gruaja e Dr. Florit, i cili humbi jetën rreth 3 vite më parë. Blerina dha mesazhin se Sindroma Down, sindromë nga e...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 24

  Të ftuar: Enkel Demi, Diellëza Kolgeci, Afërdita Paqarada...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 23

  Të ftuar: Alketa Vejsiu Mbrëmjen e sotme Emali mori Alketën si pasagjere dhe shëtitën në rrugët e Tiranës duke kënduar së bashku këngë të huaja dhe shqiptare, duke u rikthyer pas në kohë, herë pas here me kujtime, apo edhe duke telefonuar personazhe publikë si Alban Skënderaj, në kohën...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 22

  Të ftuar: Besa Kokëdhima, Koço Kokëdhima...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 21

  Të ftuar: Turian Hyskaj, Alma Çupi...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 20

  Të ftuar: Mozziki, Kida, Baby G, Endri...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 19

  Të ftuar: Pirro Çako Hueyda El Saied Sot në emisionin “Xing me Ermalin” ishte e ftuar balerina, këngëtarja dhe vajza e ekranit Hueyda El Saied, ku ka folur për prejardhjen, fëmijërinë dhe familjen e saj. Hueyda El Saied nuk ka nguruar të tregojë detaje lidhur me prejardhjen e saj....
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 18

  I ftuar: Agron Duka, Labinot Gashi I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Xing me Ermalin”, që transmetohet çdo javë në televizionin Klan ishte Labi, moderatori i njohur i “1 kafe me Labin”, emision i transmetuar në RTV 21 deri para Vitit të Ri. Ai pohoi se është larguar...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 17

  I ftuar: Noizy Këtë të shtunë në emisionin “Xing me Ermalin” ishte i ftuar një prej reperave më të dashur për të rinjtë shqiptarë: Noizy. Mes të tjerash, 30-vjeçari foli edhe për kontratën që pritet t’i ndryshojë jetën dhe ta bëjë të njohur ndërkombëtarisht. Ermali e falënderoi Noizy-n që...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 16

  Të ftuar: Sinan Hoxha, Andrra Hoxha Sinan Hoxha së bashku me bashkëshorten e tij kanë qenë dy nga personazhet në emisionin e së shtunës mbrëma “Xing me Ermalin”. Andrra  ishte i pranishëm për herë të parë në një studio televizive dhe mes emocionesh foli për martesën me këngëtarin, si...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 15

  Të ftuar: Olta Gixhari...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 14

  Të ftuar: Erion Veliaj “Xing me Ermalin” rikthehet sërish çdo të shtunë në orën 21.00 me sezonin e ri për vitin 2017 në ekranin e Televizionit Klan. I ftuari i parë ishte Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i cili nuk nguroi aspak t’i përgjigjej pyetjeve të moderatorit...
PublicitetEmisione