Kategoria : ZONE E LIRE

 • WhatsApp Image 2017-01-20 at 10.13.52 PM

  ZONE E LIRE – EMISIONI 551

  IVA ALIKO – Iva Aliko: Dy politikanë shqiptarë më kanë kërkuar seks IN BED WITH… Intervista: “POLITIKANI I PREFERUAR I IVA ALIKOS”   BUJAR QAMILI – Bujar Qamili vjen me ‘Je e bukur Shkodra jeme’ Intervista: “NJË SHKODRAN SI BUJAR QAMILI”   BERAT BUZHALA – Serbi-Kosovë, aromë lufte?   REFXHEI...
 • Zone e lire 13 janar 1.mpg_snapshot_05.43_[2017.01.14_17.34.59]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 550

  EGLA HARXHI – Nudot e Egles dhe preferenca per femrat: Ja kauza qe mbroj Intervista: “NJE SHPIRT I LIRE SI EGLA” JEHONA SHAQIRI – Jehona vjen me ‘ku jam une e ku je ti’ Intervista: “JEHONA BAND” ELTINA MINAROLLI – Eltina na uron ‘Gezuar Festat’ me kitare e album...
 • Zone e lire 06 janar 1.mpg_snapshot_02.37_[2017.01.07_23.00.20]

  ZONE E LIRE – WINTER 2017

  ...
 • Zone e lire 30 dhjetor 2.mpg_snapshot_14.24_[2017.01.02_20.26.37]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 548

  ENI KOÇI Kartolinat sexy të Eni Koçit IVA SPAHO Iva Spaho me humor sexy nesër në Klan MOND KORÇARI Mond Korçari këndon “S’ka si çunat e Devollit” LISANDRA Lisandra nga Labëria vjen me “Iubi iubi zemra ime” ENDRIT ADEMI ‘Po ti kush je?’ Endrit Ademi “Të lutem” VULLNET IBRAHIMI...
 • Zone e lire 23 dhjetor 1.mpg_snapshot_16.29_[2016.12.24_20.58.45]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 547

  LAURA NEZHA RENATO MEKOLLI Dy fierakët që fituan “Dance with me 3” BEN BLUSHI Kryeministri, “Libra” dhe zgjedhjet e 2017 sipas Blushit ILIR KULLA Vrasja e ambasadorit rus në Ankara PASTOR AKIL PANO Duke pritur lindjen e Jezusit PËLLUMB REXHAJ Pëllumb Rexhaj, ose “profeti” nga Hasi ARJOL LLUKA “Vampiri”...
 • Zone e lire 16 dhjetor 3.mpg_snapshot_01.40_[2016.12.18_12.16.11]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 546

  ALESIA BAMI Intervista: “ALESIA’S STYLE” ROBERT ALIAJ KASTRIOT MYFTARAJ – Debati: A je homo nese lyen thonjtë? Intervista: “KUR IA THYEN SHQIPONJËN KAÇIT” ROBERT ALIAJ EGLA HARXHI ALEXANDRE DE BASSEVILLE – Ja fotografi dhe fotot nudo të Melanisë, gruas së Donald Trump Intervista: “MELANIA E DONALD TRUMP” SABRI FEJZULLAHU ERMAL...
 • Zone e lire 10 dhjetor 1.mpg_snapshot_06.52_[2016.12.12_13.39.28]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 545

  BORA ZEMANI, ALBAN RAMOSAJ, BES BITRAKU, ARNITA BEQIRAJ, RENATO MEKOLLI, LAURA NEZHA, GRETA KOCI, NARD NDOKA, JESSY HENNESSY, DJ VICKY, XUM ALLUSHI, FJOLLA MORINA, ROBERT ALIAJ DRAGOT 12 ‘VIPAT’ E ‘DANCE WITH ME’ – Sonte ‘Talk with me’ në Zonë e Lirë PAPARAZZI TEST Intervista: “DARKA E FUNDIT” Intervista:...
 • Zone e lire 02 dhjetor 1.mpg_snapshot_03.15_[2016.12.05_11.33.29]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 544

  ERMAL MAMAQI – Xing me jetën e Ermalit… Rrëfehet Mamaqi Intervista: “BABA I MIRË, BABA I KEQ” Intervista: “XING ME MAMON” INGRID GJONI & SHPAT KASAPI – Shpati me Ingridin kapen në ‘Faj’ Intervista: “NA ISHTE NJËHERË ISH-I” Intervista: “PO KUSH E KA FAJIN?” MARIA – Vjen Maria me...
 • Zone e lire 25 nentor 1.mpg_snapshot_07.03_[2016.11.28_13.20.15]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 543

  ANA KABASHI – ‘Po ti kush je?’ Quhet Ana Kabashi dhe tregon gjithçka Intervista “KUR TA BËN ME HILE ANA”   ROBERT ALIAJ DRAGOT – Robert Aliaj Dragot ose dashuria për Festivalin e Filmit ‘48 Orësh’   EDUART NDOCAJ – Ja pikturat dhe Partia e re e deputetit tonë...
 • Zone e lire 18 nentor 1.mpg_snapshot_08.32_[2016.11.20_10.56.10]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 542

  MIRELA RUKO – ‘Po ti kush je?’ Mirela Ruko studentja që skuqi flokët e Ministres së Arsimit me salcë E ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, në Televizionin Klan, ka qenë Mirela Ruko, studentja e cila një ditë më parë hodhi salcë mbi Ministren e Arsimit, Lindita Nikolla....
 • Zone e lire 11 nentor 2.mpg_snapshot_01.14_[2016.11.13_10.35.01]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 541

  STRESI – Rikthimi i Stresit: ‘E boj temen’ Intervista “NJË HERO SI STRESI” BIG MAMA – Rikthimi i Big Mamës me ‘Milion’ Intervista “BIG MILION” BLENDI FEVZIU – ‘Pushteti’, romani i ri i Fevziut Intervista “FERID PASHA I FEVZOS” Intervista “PUSHTETI SIPAS FEVZOS” LORETA BERHAMI – Pegi, dy histori...
 • Zone e lire 05 nentor 1.mpg_snapshot_46.48_[2016.11.05_19.00.06]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 540

  Të ftuar: ARTAN FUGA – ‘Murgu’… Romani i ri i Artan Fugës Intervista “SIPAS FILOZOFIT” Intervista “24 ORËT E FUNDIT TË JETËS” BERAT BUZHALA KRESHNIK SPAHIU – Post debati / Pse jo një identitet kosovar? Intervista “PËR NJË IDENTITET KOSOVAR” MUHARREM DODA – Muharrem Doda hedh në treg flamurin...
 • Zone e lire 29 tetor 1.mpg_snapshot_11.10_[2016.10.29_16.41.35]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 539

  ELINA DUNI EDA ZARI – Elina & Eda kunder Plehrave pro Valbones Intervista “KUR PREKEN ARTISTET” BESAR LIKAJ DIEM – Diem, historia e frikshme e aktores franceze ne Tirane Intervista “NJE GANGSTA SI DIEM” LINDA MORINA – Linda Morina i kendon Edi Rames dhe Enver Hoxhes Intervista “LEGJENDA LINDA...
 • Zone e lire 21 tetor 1.mpg_snapshot_05.17_[2016.10.22_12.05.07]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 538

  Të ftuar: ROBERT ALIAJ DRAGOT – Shqiponja e thyer ‘naziste’ e Robert Dragot. Ç’dmth? NARD NDOKA – Nard Ndoka: ‘Ja ç’mendoj për Shqiponjën e thyer të Robertit’ Intervista “FLUTURON… FLUTURON… BERTI, NARDI APO BLERINA?” BLERINA BRRAKA – Brraka kendon ‘Kuq e Zi’…për inat të Robertit Intervista “BRRAKA KUQ E...
 • Zone e lire 14 tetor 1.mpg_snapshot_15.05_[2016.10.15_16.09.01]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 537

  Të ftuar: ANXHELA PERISTERI – Anxhela vjen ‘afër meje’ Intervista “AFËR MEJE, AFËR TEJE” MAJA – Maja humbet nënën dhe i këndon ‘Mëmëdheut’ Intervista “NËNA” EDMOND TUPJA – Shijoni shqipen e Tupes te ‘Shkuma e ditëve’ nga Boris Vian Intervista “SHKUMA E DITËVE” PIRRO LLAZO – Pirro Llazo, tenori...
 • Zone e lire 07 shtator 1.mpg_snapshot_15.23_[2016.10.08_15.31.51]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 536

  Të ftuar: ED SHALSI VS ANDI TEPELENA – Debati per plehrat TRITAN SHEHU VS ALFRED LELA – Prostitucion dhe hashash. Pro dhe kunder? ILIAS HARALAMBROS  – Vuan nga Varicet? Urgjent te Klinika Luis PASTOR AKIL PANO XHONI BROWN ‘Si braktisa drogen dhe krimin per Jezusin’ MYZAFER ZIFLA ALERT CELOALIAJ GENCI FUGA KRISTIAN...
 • Zone e lire 30 shtator 1.mpg_snapshot_07.40_[2016.10.01_17.54.29]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 535

  Të ftuar: AURELA HOXHA – ‘Nga ke humbur?’ Aurela bën ‘dashuri në Bjeshkët e Namuna’ Intervista “AURELA STYLE” ENDRI SHABANI ARJAN CURI – Ligji i plehrave: Pro dhe Kundër Intervista “PUNË PLEHRASH” KOSTANDIN BALLOMA – Mjeshtri që ju korrigjon hundët e bëra keq Intervista “ÇËSHTJE HUNDE” FUNDIM GJEPALI –...
 • Zone e lire 23 shtator 1.mpg_snapshot_04.45_[2016.09.24_20.38.33]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 534

  Të ftuar: BRAMATAN – Free Style / Bramatan ‘cmend’ Gjermanine NIKOLIN JAKA – Hashash & Prostitucion : A duhen legalizuar dhe ne Shqiperi? Intervista: “VITI 2026: TE GJITHE ME TREFLETSH NE GOJE” ERVIS ILJAZAJ ARLIND QORRI – Publik apo Privat? Rikthehet debati per arsimin e larte SOTIR QIRJAQI –...
 • Zone e lire 16 shtator 1.mpg_snapshot_22.21_[2016.09.17_17.47.57]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 533

  Të ftuar: CILJETA MARCO GASPAROTI Intervista: “DOKTOR NA MBYTI SILIKONI” Intervista: “CILI’S SMALL BOOBS” DENI (KONÇITA SHQIPTARE) Intervista: “DENI, CONCHITA JONË” HENRI ÇILI – 10 vjet UET Intervista: “10 VJET – 10 PYETJE” ERJON CURRAJ ELTON KORITARI SOPOT CAMA – Universiteti Metropolitan Tirana ROZI KOSTANI RAJMONDA BULKU OLTA DAKU...
 • Zone e lire 09 shtator 1.mpg_snapshot_23.56_[2016.09.12_13.09.06]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 532

  Të ftuar: NOIZY Intervista “THE KING OR THE QUEEN” Intervista “BOW DOWN NOIZY” GUGU Intervista “GUGU & THE GIRLS” ESI RRYTA SONJA LIKA ADRIAN CIVICI Tani më të mirët gjurmojnë UET-in ALIDA Intervista “ALIDA MOTRA STINES” ADELINA EMINI Intervista “SI ATËHERË”...
1 2 3 8
Publicitet

Emisione