Kategoria : Seriale

 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 275

  Çfarë do të ndodhë në përballjen e Xhihanit me Damirin dhe Hazallin? Xhihan ndërmerr masa të ashpra kundër Hazallit duke e mbyllur atë në shtëpinë e Dilarës. Teksa të tërë janë të tronditur nga situata, Dilara sheh unazën e Hazallit. Si do të reagojë ajo? Xhansu përpiqet të qëndrojë...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 274

  Ozan fillon drejtimin e kompanisë së Harunit duke filluar kështu partneritetin e tij me Damirin. Hazall është si në ëndërr pas propozimit të marrë. Disa foto të sajat do të ngrejnë dyshime mbi të. Çfarë do të bëjë Xhihani? Ekrem vazhdon të jetë në spital. Si është gjendja shëndetësore...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 273

  Asuman përpiqet të rregullojë marrëdhënien me Hazallin. Ndërkohë Xhihan ka mbledhur Rahmiun, Jalldërëmin dhe Ozkanin për të gjetur zgjidhje mbi situatën e Ozanit. Të nesërmen Xhansu ka vizitën rutinë. A do të ketë ajo përmirësim? Dilara vendos të kalojë pak kohë me Alazin e vogël. Nga një shpërqëndrim i...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 272

  Përmbajtja e testamentit të Harunit do të jetë e befasishme. Aksionet e kompanisë së tij kanë kaluar në emër të Ozanit, por në partneritet të plotë me Damirin. Çfarë do të bëjë Xhihani? Një rastësi do të pengojë Xhihanin të takohet me Ozanin duke i hapur kështu rrugë të...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 271

  Ozkan fton Ozan të qëndrojë në shtëpinë e tij. Xhihan gjendet pranë Ekremit. Si është gjendja shëndetësore e tij? Hazall është gjithnjë e më e lumtur nën praninë e Demirit i cili nuk rresht së befasuari. Xhihan pëpriqet që të qetësojë Dilarën dhe i kërkon asaj të bëjë zgjedhjen...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 193

  Paial shpërndan pujën, por shmang Kushin. Manorama i thumbon të dyja. Shiam përballet me Kushin. Ai i kërkuar llogari për tradhëtinë që ajo i bëri duke u martuar me Arnavin. Nani është sëmurë. Anxhali fajëson Arnavin për këtë. Nani nuk pranon të flasë me Kushin. Arnav paralajmëron që do...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 192

  Madumati thumbon Kushin duke hedhur poshtë gjithë mirësinë e saj. Paial mohon Kushin për turpërimin që i bëri familjes dhe nuk pranon asnjë argument nga ajo. Familja Raizada ndihet e dëshpëruar. Kushi i thotë Arnavit se e kthehu atë sërish në jetime duke e detyruar atë të martohej. Ajo...
 • NENE – EPISODI 11

  Përse Zejnep është plagosur? Xhahide telefonon Gonul. Çfarë kërkon ajo prej saj? Sule vazhdon të jetë në dilemë mes Xhengizit dhe kërkimit të Melekut. A do të mundet Turna të fillojë shkollën? Një telefonatë e papritur do të shqetësojë Zejnep. Kush është personi që e telefonon dhe çfarë kërkon...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 15

  Fusun mëriztet teksa sheh një të varfër në restorantin e saj. Ajo vendos ta punësojë pa e ditur se kush është ai në të vërtetë. Eilem gjen më shumë informacione për personin që kërkon Mert. Çfarë do të bëjë ajo? Xhelal paralajmëron Sarp për Mertin duke i thënë se...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 191

  Arnav nuk pranon t’i japë përgjigje pyetjeve dhe mbyllet në dhomën e tij. Ai i urdhëron Kushit që të qëndrojë në shtëpinë e tij për gjashtë muaj si gruaja e tij. Manorama fyen Gupatën për sjelljen e Kushit. Edhe Nani me Anxhalin e qortojnë atë që mbajti gjithçka të...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 190

  Arnav dhe Kushi martohen. Të tërë tronditen teksa shohin Arnav dhe Kushin si një çift i ri i sapo martuar. Anxhali dhe Nani kërkojnë shpjegime nga sjellja e tyre e papritur. Arnav dhe Kushi qëndrojnë të heshtur. Kush është sekreti që fshihet pas heshtjes së tyre?...
 • NENE – EPISODI 10

  Çfarë do të ndodhë mes Zejnep dhe Aliut? I dëshpëruar, Ali i rrëfen Zejnep diçka të hidhur të së shkuarës së tij. Xhengiz tërbohet teska gjen numrin e Zejnep në duart e Sules. Çfarë do të bëjë ai? Më në fund Zejnep kthehet në shtëpi dhe Turna mund të...
 • ERTUGRUL – EPISODI 265

  Vasiliusi i shpall luftë Ertugrulit dhe kërkon medoemos kokën e tij. Cili do të jetë fundi i këtij dyluftimi? A do të arrijë Ertugruli të triumfojë? Cili është qëllimi i vizitës së nënë Hajmesë dhe Aslihanit tek sulltani? Çfarë kurthi tjetër po thur Satedin Kopek?  ...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 14

  Fusun gjen Mert të dëshpëruar pranë restorantit të saj. A do të mundet Fusun ta qëtësojë atë? Davut vret një nga njerëzit e Xhelalit. Alianak paralajmëron Sarp duke i përshpëritur në vesh. Si do të reagojë Sarp? Davut dhe Sarp kërcënojnë njëri-tjetrin në mënyrë të tërthortë. Melek i kërkon...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 189

  Akash dhe Paial janë duke u martuar. Me mbërritjen e Arnav, Paial dhe Akash shkëmbejnë lulet. Arnav kërcënon se do të ndalojë dasmën nëse Kushi nuk i bindet. Kushi pranon dhe ceremonia vazhdon pa probleme. Manorama mirëpret pa dëshirë Paial në shtëpinë e saj. Ndërkohë, Shiam është dyshues nga...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 188

  Anxhali ndan lajmin e gëzuar që pret një fëmijë me Shiam dhe Arnav. Shiam shtiret i interesuar për të dhe foshnjën. Kushi ndërron mendje lidhur me rrëfimin e të vërtetës. Akash dhe Paial nga ana tjetër, po bëhen gati për dasmën e tyre. Përse Kushi ka ndërruar mendje papritmas?...
 • NENE – EPISODI 9

  Zejnep gjen mbështetje vetëm te Gonul. Pasi dëgjon gjithçka, Gonul niset e vendosur për diku. Çfarë do të bëjë ajo? Sule ka dyshimet e saj dhe përpiqet të zbulojë se kush është Zejnep. Gonul është në spital. Si është gjendja e saj shëndetësore? Zejnep është në panik. A do...
 • ERTUGRUL – EPISODI 264

  Vasiliusi mbledh ushtarët më të mirë dhe niset për të sulmuar Ertugrulin. Edhe nënë Hajme mbledh bejlerët. Çfarë vendimi marrin ata? Si është gjendja shëndetësore e sulltanit? Ertugruli niset drejt Vasiliusit gjithashtu. Vasiliusi arrin ta gjejë në befasi Ertugrulin, por ky i fundit ka me vete një person. Cili...
 • ERTUGRUL – EPISODI 263

  Sulltani është në takim me Ertugrulin dhe Satedin Kopekun. Gjatë takimit sulltani nuk ndjehet mirë. Çfarë ka ndodhur me të dhe kush është përgjegjësi? Çolpan vazhdon të thurrë planet e hakmarrjes me Vasiliusin. A do të marrë vesh Ertugruli për pabesinë e Satedin Kopekut?...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 13

  Melek fillon të pyesë Sarp. Ajo i thotë të largohet sa është në kohë. Cila do të jetë përgjigja e tij? Alianak përgjon një pjesë të bisedës së tyre. Të nesërmen, Sarp takohet me Jusufin dhe i rrëfen gjithçka ndodhi. Si do të reagojë Jusufi? Melek dhe Sarp duhet...
1 2 3 79
Publicitet
Emisione