Kategoria : FATE TE KRYQEZUARA

 • Përfundon “Fate të Kryqëzuara”, cili është fundi që i pret personazhet?

  Këtë të shtunë, pas pothuajse dy vitesh, përfundon transmetimi i një prej serialeve më të ndjekur në Tv Klan, “Fate të Kryqëzuara”. Një prodhim nga “Endemol” bazuar në një best-seller! Seriali Nr. 1 në Turqi duke thyer çdo rekord audience dhe më i shituri jashtë vendit në vitet e...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 283

  Pas trajtimit, më në fund Xhansu është shëruar plotësisht. Hazall bën gati valixhet për t’u arratisur. E shqetësuar kur mëson këtë të vëretë Dilara telefonon Xhihanin. Përse Asuman vazhdon afrimitetin e saj me mikun e Damirit? Policia do të arrestojë Damirin. Për çfarë akuzohet ai? Asuman i rrëfen gjithçka...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 282

  Dilara sjell Ekremin në shtëpi duke e prezantuar te të tërë si babain e saj biologjik. Xhihan dhe Ozan më në fund rekuperojnë marrëdhënien e tyre. Cili është lajmi i lumtur që Xhihan sjell për Xhansunë? Damir ende nuk ka hequr dorë nga Hazalli. Ai do të shfrytëzojë sërish...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 281

  Pas ultimatumit të Xhihanit, Hazall ndjek babain e saj dhe kthehet në shtëpi por trajton ashpër Dilarën. Përgjatë debatit, telefoni bie dhe të dyja dëgjojnë zërin e Damirit. Kanë kaluar disa ditë. Tashmë që Damir është më mirë, shkon në zyrën e Xhihanit. Ai i rrëfen se është i...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 280

  Nata ka qëne e gjatë për të tërë dhe duket se Xhihan e ka të pamundur të japë një fund të lumtur për familjen e tij. Më në fund Ozan është sërish i lirë. Si do të reagojë ai kur të mësojë se çfarë ka ndodhur me Dilarën? E...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 279

  Ozan është ende i shokuar, ndërkohë Xhihan me Jalldërëm përpiqen të gjejnë një zgjidhje. Ozan merret në pyetje. Çfarë do të ndodhë tashmë me të? Ndërsa Damir çohet me urgjencë në spital, Hazall akuzon të ëmën që i prishi lumturinë. Ajo, Dilara dhe Rahmiu, dërgohen në komisariat. Xhihan mëson...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 278

  Xhihan është i tronditur nga telefonata e marrë. Ekrem tenton vetëvrasjen. Kush do të shpëtojë atë? Xhihan kupton që vajza e vdekur në dhomën e Ozanit ka përdorur drogë. Ajo që e shqetëson më së shumti është fakti që Ozan nuk mban mend asgjë nga nata e shkuar. Gjatë...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 277

  Rahmi shkon që të nxjerrë Ozanin nga loja, por duket e pamundur. Xhihan detyrohet të përfshihet në lojën e pokerit. Çfarë do të ndodhë? Damir nga ana tjetër ka filluar përgatitjet për dasmën e tij me Hazall. Ndërsa Xhihan përpiqet të rregullojë situatën me Ozanin dhe ti qëndrojë pranë...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 276

  Tashmë që mund të flasin sërish me njëri-tjetrin, Damir i premton Hazall se do të gjejnë një zgjidhje ndaj situatës së tyre. Dilara detyron Hazallin të dalë nga dhoma e ti bashkohet mëngjesit me familjen e saj. A do të mundet Asuman të gjejë më në fund mbështetjen për...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 275

  Çfarë do të ndodhë në përballjen e Xhihanit me Damirin dhe Hazallin? Xhihan ndërmerr masa të ashpra kundër Hazallit duke e mbyllur atë në shtëpinë e Dilarës. Teksa të tërë janë të tronditur nga situata, Dilara sheh unazën e Hazallit. Si do të reagojë ajo? Xhansu përpiqet të qëndrojë...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 274

  Ozan fillon drejtimin e kompanisë së Harunit duke filluar kështu partneritetin e tij me Damirin. Hazall është si në ëndërr pas propozimit të marrë. Disa foto të sajat do të ngrejnë dyshime mbi të. Çfarë do të bëjë Xhihani? Ekrem vazhdon të jetë në spital. Si është gjendja shëndetësore...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 273

  Asuman përpiqet të rregullojë marrëdhënien me Hazallin. Ndërkohë Xhihan ka mbledhur Rahmiun, Jalldërëmin dhe Ozkanin për të gjetur zgjidhje mbi situatën e Ozanit. Të nesërmen Xhansu ka vizitën rutinë. A do të ketë ajo përmirësim? Dilara vendos të kalojë pak kohë me Alazin e vogël. Nga një shpërqëndrim i...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 272

  Përmbajtja e testamentit të Harunit do të jetë e befasishme. Aksionet e kompanisë së tij kanë kaluar në emër të Ozanit, por në partneritet të plotë me Damirin. Çfarë do të bëjë Xhihani? Një rastësi do të pengojë Xhihanin të takohet me Ozanin duke i hapur kështu rrugë të...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 271

  Ozkan fton Ozan të qëndrojë në shtëpinë e tij. Xhihan gjendet pranë Ekremit. Si është gjendja shëndetësore e tij? Hazall është gjithnjë e më e lumtur nën praninë e Demirit i cili nuk rresht së befasuari. Xhihan pëpriqet që të qetësojë Dilarën dhe i kërkon asaj të bëjë zgjedhjen...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 270

  Pa e menduar dy herë, Damir ul në detyrë Azrën. Dilara flet hapurazi me Xhansunë lidhur me situatën e Ozanit. Si do të reagojë Hazall kur të shohë Asunë të punësuar në kompani? Xhihan ka bllokuar të tëra kartat e Ozanit, në mënyrë të tillë që ta ketë nën...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 269

  Çfarë do të ndodhë mes Xhihanit dhe Ozanit? Xhihan nuk po mundet të gjejë Ozanin asgjëkundi. Cila do të jetë zgjidhja e vetme? Situata e Alazit të vogël që kërkon babain e tij duket se është kthyer shqetësuese, pasi askush nuk di si ta përballojë këtë argument. Duke u...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 268

  Ozkan qetëson mikun e tij duke i treguar se si u shndërrua ne hero te ngjarjes. Hazall gëzon me dhuratën e re edhe pse i duhet ta fshehë. Kush është në të vërtetë miku i ri i Ozanit? Dilara më në fund i rikthehet normalitetit. Ajo vendos të marrë...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 267

  Ozkan telefonon Rahmiun duke kërkuar ndihmë prej tij. Si do të jetë përballja e Ozkanit me Xhihanin? Një njeri misterioz i afrohet Ozanit. Cilat janë qëllimet e tij? Hazall ndihet në faj për gënjeshtrën që i ka thënë Xhihanit. Dëshpërimi i saj do të sheshohet menjëherë pasi merr surprizat...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 266

  Dilara gjen forcën për t’u përballur me pyetjet e Alaz. Xhihan i jep kurajo Dilarës për të vazhduar përpara me jetën e saj. Cilat janë shqetësimet që ka Xhansu? Të gjendur të vetëm, Xhihan ballafaqohet me Hazall lidhur me foton që zotëron. Cili do të jetë reagimi i Hazall?...
 • FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 265

  Është një ditë zie. Dilara dhe Ozan merren me përgatitjet e fundit për ceremoninë mortore të Harunit. Njerëzit e dashur të Harunit i japin atij lamtumirën e fundit. Të mbëtur të vetëm, Dilara përpiqet të tregohet e fortë për Ozanin, por reagimi që do të marrë prej tij do...
1 2 3 13
Emisione