Kategoria : Hakmarrje

 • HAKMARRJE – EPISODI 56

  Jamur sjell një dhuratë me rastin e martesës mes Haldun dhe Shahikës. Me ndihmën e Hakanit dhe të Aliut ajo kryen me sukses misionin e saj. Cila është surpirza që ka përgatitur ajo? Dita e shumëpritur e martesës erdhi dhe të gjithë po bëhen gati. Mbrëmja pritet e thjeshtë...
 • HAKMARRJE – EPISODI 55

  Seçki përballet me Derin duke ngritur akuza të rënda. Çfarë do të mund të dëgjojë Ryzgar? E frikësuar, Derin kërkon ndihmën e Jamurit. Jamur kujton gjithë rrjedhjen e ngjarjeve që e çuan deri në këtë pikë dhe duket se ka marrë një vendim të rëndësishëm. Hale lë një mesazh...
 • HAKMARRJE – EPISODI 54

  Hale përjeton mijëra emocione teksa rikthehet në shtëpinë e saj të vjetër, e ftuar nga Jamur. Nënë e bijë zhyten në kujtime të së shkuarës. Derin, Ryzgar dhe foshnja e tyre mirëpriten nga miqtë përmes një feste të vogël surprizë. Përmes ndihmës së Asllës, ditari i Adil përfundon në...
 • HAKMARRJE – EPISODI 53

  Ryzgar do të njihet me mamanë e Derin. Gjetja e mamasë së saj pas kaq shumë kohësh e gjen Jamurin e pa përgatitur. Ali përpiqet ta bëjë të kuptojë se mamaja e saj është e rrezikshme dhe se duhet të tregojë kujdes. Jamur përpiqet të lajmërojë në kohë Ryzgarin,...
 • HAKMARRJE – EPISODI 52

  Haldun kërkon mbrojtje nga një grua misterioze. Cili do të jetë çmimi që Haldun duhet të paguajë kundrejt kërkesës së tij? Jamur vihet në kërkim të të dhënave që fsheh Aliu, duke zbuluar kështu një adresë. Falë Hakanit Ryzgar ja del që të marrë shumë e nevojshme për të...
 • HAKMARRJE – EPISODI 51

  Derin ka bërë valixhet gati dhe ka vendosur të qëndrojë larg për ca kohë. Me testin e atësisë ende të pahapur, ajo kërkon ndihmën e Jamurit. Kush është babai i foshnjës? I tërbuar nga mënyra se si ra në kurth, Barësh përballet me grushta me mikun e tij të...
 • HAKMARRJE – EPISODI 50

  Çfarë fsheh Asllëja dhe me kë bashkëpunon ajo? Emre është i befasuar të shohë vizitën e Jamurit në shtëpinë e tij. Cila është arsyeja e kësaj vizite? Ryzgar është tejet i zhgënjyer nga vëllai i tij kur mëson se çfarë ka ndodhur. Duke ndjekur udhëzimet e Jamur, Derin takon...
 • HAKMARRJE – EPISODI 49

  Rigjetja e Shahikës ka troditur këdo. Mediat janë në pritje të një deklarate nga familja Arsoi. Si kanë rrjedhur ngjarjet pas takimit mes Haldunit dhe Shahikës në shtëpinë ku kjo e fundit ishte strehuar? Jamur ka regjistruar çdo moment nga ky takim dhe e mban këtë material mënjanë. Cili...
 • HAKMARRJE – EPISODI 48

  Cili është personazhi i ri që afrohet me Hakanin? Me qëllim mbrojtjen e fëmijëve të saj, Shahika merr një vendim të papritur. Çfarë do të bëjë ajo?   Derin telefonon Jamur mes lotësh. Çfarë kërkon ajo prej saj? Më në fund Emre dhe Xhemre ja dalin të flasin hapurazi...
 • HAKMARRJE – EPISODI 47

  Përmes ndihmës së Agait, Shahika planifikon të arratiset me Xhemrenë jashtë shtetit. Jamuri ndjek çdo lëvizje të saj nga kamerat e instaluara duke qënë një hap përpara tyre. Cila do të jetë lëvizja e saj e rradhës? I ndikuar nga ajo që ka thënë Jamuri, Ryzgar sillet i ftohtë...
 • HAKMARRJE – EPISODI 46

  Jamur vendos të takojë motrën e saj në klinikë me të cilën ka ruajtur kontaktet gjithë këtë kohë. Cila do të jetë ftesa që do të marrë prej saj? Më tej Jamur do të takojë Derin. Si do të jetë përballja mes tyre? Edhe pse priste ta shihte, Ryzgar...
 • HAKMARRJE – EPISODI 45

  Jamur është larguar prej disa muajsh. Gjatë kësaj kohe, ajo ka ndëjtur pranë Igorit dhe një studenti tjetër të tij. Mendimet e saj janë të fokusuara te momentet e kaluara me mamanë e saj në fëmijëri. Cili është pengu i saj? Në familjen Arsoi shumë gjëra kanë ndryshuar. Tashmë...
 • HAKMARRJE – EPISODI 44

  Jamur vendos të heq dorë nga hakmarrja e saj dhe lërë të lirë Again. Hakan nga ana tjetër sigurohet që provat të bien në duar të sigurta. Çfarë do ti thotë Agai Haldunit? Emre është i tërbuar me sjelljen e Jamurit. Çfarë do të ndodhë në përballjen mes tyre?...
 • HAKMARRJE – EPISODI 43

  Jamur ndihet e dëshpëruar dhe konfuze pas afrimit të saj me Ryzgar. Ndërkohë, Hakan është marrë peng nga Agai. Ryzgar përpiqet ti qëndrojë pranë Barësh i cili është i dëshpëruar që ka humbur përgjithmonë Xhemrenë. Nga ana tjetër Asllë që po merret me përgatitjet e dasmës kërkon mundësinë më...
 • HAKMARRJE – EPISODI 42

  Në përpjekje për ta mbrojtur, Hakan largon Jamur nga Agai duke e drejtuar atë në diku tjetër e duke dalë vetë përpara këtij të fundit. Në debatet e ashpra mes Hakan dhe Jamur, ai përpiqet edhe një herë ta bindë atë të ndryshojë taktikën. Lejla e mbytur në dyshime...
 • HAKMARRJE – EPISODI 41

  E frikësuar, Jamur sillet ashpër me Ryzgar dhe e largon atë në një mënyrë që nuk e meriton. Ryzgar ja del të kuptojë se çfarë po ndodh, por mëson se Jamur dhe Emre do të martohen javën pasardhëse. Haldun është shumë i stresuar nga hetimet dhe prania e policisë...
 • HAKMARRJE – EPISODI 40

  Shahika vazhdon me dyshimet e saj në kokë dhe e vetmja mënyrë që të zbulojë të vërtetën është të futet në shtëpinë e Jamurit. Lejla vendos të takojë Shahikën. Çfarë ka ajo për të rrëfyer? Jamur takon Ahmet dhe të dy përpiqen të planifikojnë lëvizjet e ardhshme, por dikush...
 • HAKMARRJE – EPISODI 39

  Hakan instalon një kamera në zyrat e Haldun. Jamur shpreson ende që Emre të paktën do ti rrëfejë të vërtetën mbi gjithçka ka zbuluar, por duket se Emre është transformuar në një person tjetër. Haldun merr një letër kërcënuese të papritur. Ndërsa Haldun tronditet dhe kërkon ndihmë, Jamur duket...
 • HAKMARRJE – EPISODI 38

  Emre shkon te Ryzgar duke i kërkuar atij marrëdhënien që ka me Jamurin. Jamur është e bindur se pjestarët e famijes Arsoi kërkuan vrasjen e babait të tij në burg. Ajo është shumë pranë identifikimit të vrasësit. Cili është sekreti i ri te i cili do ta çojnë të...
 • HAKMARRJE – EPISODI 37

  Emre është tashmë i lirë. Edhe pse ishte vendimi i tij për t’u ndarë, ai ende mendon për Jamur. Ai ka dyshime mbi mënyrën se si rrodhën ngjarjet deri në lirimin e tij. Shahika vendos ta dërgojë Emren në Amerikë për ta larguar nga këto mendime, por mbi të...
PublicitetEmisione