Kategoria : I infiltruari

 • I INFILTRUARI – EPISODI 114

  Sarp ka zbuluar vendodhjen e Davutit i cili është duke torturuar dikë. Sarp nuk merr ndihmën e kërkuar nga njerëzit e Alianak, ndaj niset i vetëm për të shpëtuar vëllain e tij. Davut dhe Sarp fillojnë një dylufitim të përgjakshëm. Në fund të dy do të zgjasin armën përballë...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 113

  Sarp, Mert, Eilem, Fusun dhe Barësh po hanë mëngjesin sëbashku duke shijuar momentet e fundit para dorëzimit të Mert në komisariat. Mert i kërkon Sarp ta ndihmojë për diçka të fundit. Cila do të jetë kërkesa e tij? Davut takohet në fshehtësi me Xhelalin. Ky i fundit është gati...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 112

  Xhelal arrestohet dhe të tërë vëzhgojnë këtë ngjarje nga larg. Çoskun dhe policë të ndryshëm fillojnë të tallen me Xhelal. Gjatë kohës së transferimit në qeli, falë njerëzve të tij, Xhelal arratiset. Kush do të sakrifikojë veten e tij për të? Sarp, Mert, mamaja e tyre dhe Eilem janë...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 111

  Xhelal detyrohet të pranojë ofertën e Çoskun duke liruar kështu Mert. Xhelal i rrëfen Sarp se njerëzit e tij kanë vënë një pajisje gjurmuese te Mert, ndaj ai do të gjejë shumë shpejt djalin e tij. I penduar për veprimet e tij, Gokhan sjell materialet e fshehura te shefi...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 110

  Mert futet në fshetësi në shtëpinë e Xhelalit për të bashkuar Mustafain me mamanë e tij. Xhelali u del përpara duke i ndalur. Nga ana tjetër, Sarp takohet me Jeshim, por përmes kurthit të ngritur ai kapet nga Davuti. Të dy vëllezërit janë të kapur nga Xhelali. Ata fillojnë...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 109

  Pas momenteve të gëzueshme familjare, Fusun me zemër të thyer duhet të pranojë që djemtë e saj të vënë Xhelalin para drejtësisë. Gjatë kësaj kohe, Xhelal dhe njerëzit e tij bëhen gati të godasin me breshëri plumbash shtëpinë e tyre dhe të vrasin këdo ndodhet brenda. Ardhja e policisë,...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 108

  Xhelal vë rojen e tij më të mirë për të mbajtur nën kontroll gruan e tij. A do të mundet Jeshim të arratiset sëbashku me djalin e saj? Shefi Feridun mëson të vërtetën lidhur me identitetin e Sarp dhe veprimet e nxituara të Gokhan. Davut kthehet në kebabin e...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 107

  Sarp kërkon të tregojë pafajësinë e tij duke i dhënë Semës dy emra. A do të mundet ajo të zbulojë të vërtetën? Jeshim i tregon Mertit artikullin e Ejlemit. Xhelal ka lënë gazetën mbi tavolinë dhe studion fshehurazi lëvizjet e Mertit. Çfarë do të dëgjojë Jeshim në bisedën mes...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 106

  Kudret mëson nga Sarp se Mert është në të vërtet Umut. Ai vendos ti lirojë ata, me besimin e plotë që do të jenë ata që do të marrin hak ndaj Xhelalit. Davut sheh Sarp dhe fillon ta ndjekë, duke zbuluar kështu vendin ku ai dhe Çoskun fshihen. Mert...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 105

  Kudret dhe Xhelal janë të tërbuar me njëri-tjetrin. Sema flet me shefin e saj lidhur me bisedat e gjata prej një viti mes Jusufit dhe Sarpit, duke e lënë të mendojë se Sarp ka qënë i infiltruar. Përgjatë funeralit të shef Jusufit, Sarp kapet nga Davuti. Ky i gjithi...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 104

  Sarp fiton përleshjen e tij me Mert. Arma e Sarp është drejtuar kundër Mertit. I dëshpëruar, Mert lutet vetëm një përgjigje nga Çoskun. Para se dikush të flasë, Çoskun thotë që Mert, është në të vërtetë Umut duke i kujtuar atyre të shkuarën. Të dy vëllezërit tronditen. Është koha...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 103

  Mert dhe Sarp shihen në sy. Tashmë ata kanë kuptuar gjithçka dhe përqafohen mes lotësh. Çoskun gjendet me ta. Ngjarjet kthehen një ditë më parë…  Falë ndihmës së Semës, Sarp mëson vendndodhjen e Çoskun. Gjatë kësa kohe, Mert ndjek gjurmët e lënë nga Çoskun për t’u takuar me të....
 • I INFILTRUARI – EPISODI 102

  Sarp fillon planin e tij për gjetjen e Umutit dhe dënimin e Xhelalit. Ai telefonon Xhelalin duke e kërcënuar. Edhe Xhelali nga ana tjetër është i vendosur të ndëshkojë Sarp. Cili prej tyre do të jetë i suksesshëm në planin e tij? Çoskun diktohet nga Davuti. Pas udhërave të...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 101

  Pasi mëson se djali i saj është i dyshuar për vrasjen e shef Jusufit, Fusun kërkon me patjetër të takojë Sarp. Sarp i kërkon mamasë së tij që të qëndrojë në shtëpinë ku gjendet e sigurt. Gokhan djeg provat e fundit të pafajësisë së Sarp. Xhelal mëson se Kudret...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 100

  Policia vjen në vendngjarje dhe Sarp shihet si vrasës i Jusufit. A do të mundet Sarp të bindë të policinë që është i infiltruar? Xhelal dhe Mert janë larguar. Xhelali gëzon që armiqtë e tij kanë vdekur dhe dëshiron ta prezantojë Mertin në familjen e tij. Mert ende është...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 99

  Kudret ja del sërish të shpëtojë dhe vendos të bashkëpuojë me Alianak. Mert çon Sarp te Xhelali. Teksa Xhelal i drejton Sarpit pistoletën në kokë, Sarp pyet se kush është vëllai i tij. Cila do të jetë përgjigja e Xhelalit? Xhelal i jep armën Mertit dhe i kërkon ta...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 98

  Sarp dhe Mert takohen. Edhe pse Sarp nuk e beson, ai detyrohet të pranojë ndihëmën e tij për të shpëtuar Fusunin. Në momentin që të dy ndodhen në shtëpinë ku është fshehur Fusun, Sarp merr telefonatën e rradhës nga Xhelali i cili po e pret. Mert dhe Sarp shpëtojnë...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 97

  Mert gjendet i shtrirë përdhe, i mundur nga Sarp, por ai ngrihet duke rifilluar sërish dyluftimin. Çfarë do të ndodhë? Shtëpia në të cilën Eilem, Fusun dhe Barësh janë strehuar, do të marrë flakë. Ndërsa Fusun do të rrëmbehet nga njerëzit e Xhelalit, Ejlem mendon se ajo ka vdekur...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 96

  Kudreti tashmë është i lirë, por vetëm për disa minuta. Kush fshihet pas shpëtimit të tij? Mert kupton që gjithçka është një kurth. Ai i thotë Xhelalit se Sarp është polic. Çfarë do të ndodhë mes tyre? Mert niset menjëherë për te Eilem dhe Fusun, me qëllim mbrojtjen e...
 • I INFILTRUARI – EPISODI 95

  Sarp përpiqet të futet fshehurazi në shtëpinë e Alianak, por ky i fundit e kap dhe e lidh në një karrige. Mert fillon ta godasë. Ai i merr telefonin dhe largohet në pritje të një mesazhi nga Jusufi. Eilem sheh Mert në restorantin e Xhelalit. Si do të jetë...
1 2 3 6
Emisione