Kategoria : Maral

 • MARAL – EPISODI 41

  Si do të jetë përballja mes Sarp dhe Halis? Nylifer nuk përballon dot situatën. Çfarë do të ndodhë me të? Maral merr një telefonatë. A do të mundet ajo të mësojë të vërtetën mbi të shkuarën e Jigitit? Hakan kërkon të takohet me Sarp. Çfarë do të thuhet mes...
 • MARAL – EPISODI 40

  A ka mundur Halis të identifikojë Sarp në kamerat e sigurisë? Sarp përpiqet të sqarojë keqkuptimet me Maralin duke i kërkuar asaj të takohen. Jigit ka shtuar dyshimet e tij dhe vendos të ndjekë Maralin. E shqetësuar për djalin e saj, Deniz vendos ta marrë atë me vete. Disa...
 • MARAL – EPISODI 39

  Halis është i shqetësuar nga gjithçka ndodhi. I bindur në vetvete për fajësinë e Sarpit, ai do të vihet në lëvizje. Mamaja e Sarpit do të takohet me Maralin. Çfarë do ti kërkojë ajo? Në shtëpi, Maralin e pret një surprizë. Kush është autori i saj? A do të...
 • MARAL – EPISODI 38

  Gabimisht, Maral lë telefonin hapur dhe Jigit dëgjon bisedën mes Maral dhe Asllës, ku përmendet dhe Sarp. Çfarë do të bëjë ai? Halis ka probleme lidhur me pagesën e fundit që nuk u dorëzua, aq sa gjërat mund të shkojnë keq. Maral është e detyruar të takojë Jigitin me...
 • MARAL – EPISODI 37

  Maral gjendet në një dilemë të madhe. Duke dashur të tregohet e sinqertë, ajo takon Jigitin. Si do të reagojë ai? Nga ana tjetër, Sarp ndan shqetësimet e tij me Tason. Miqtë e Maralit do të hidhërohen pafund kur të mësojnë se Maral do të largohet. Halis largohet nga...
 • MARAL – EPISODI 36

  Përmes ndihmës së Xhanan, Maral lë takim me stilisten e famshme të Parisit. Maral do të tronditet kur të shohë se skicat e saj janë zhdukur. Kush fshihet pas këtij veprimi? Hakan do të gjejë Deniz në një pozitë të vështirë. Çfarë do të bëjë ai? Një zonjë e...
 • MARAL – EPISODI 35

  Sjelljet e Jigit lidhur me martesën, fillojnë ta shqetësojnë shumë Maral. A do të mundet kjo e fundit t’i shpreh shqetësimet? Deniz fillon të ketë besim te Hakan, pa i ditur qëllimet e tij të vërteta. Sarp përpiqet të qëndrojë pranë Maral e cila tashmë është në dilemë mbi...
 • MARAL – EPISODI 34

  Sarp dëshpërohet thellësisht teksa është dëshmitar i propozimit për martesë që Jigit i bën Maralit. Maral pranon propozimin e Jigitit. Sarp detyrohet të pranojë propozimin e Maralit për të qëndruar miq. Ai dëshiron ti tregojë Maralit që nuk është Sarpi i vjetër, sado që kjo nënkupton dhembje. Çfarë po...
 • MARAL – EPISODI 33

  Një kliente e re por plot teka dhe llastime do të jetë në qendër të vëmendjes te “Luna”. A do të mundet Sarp të gjejë mënyrën më të përshtatshme për të plotësuar të gjitha dëshirat dhe nevojat e saj? Maral paraqet përpara Xhanan disa skica modelesh që ajo ka...
 • MARAL – EPISODI 32

  Maral përpiqet ti tregojë Sarpit se ajo është e lumtur me Jigitin. Ajo madje shkon te pastiçeria e “Lunës” së bashku me të. Sarp do të gjejë një moment në të cilin Maral është e vetme për t’u përballur me të. Çfarë do të ndodhë mes tyre? Denizit po...
 • MARAL – EPISODI 31

  Jigit dëshiron të propozojë Maralin për martesë. A do të mundet ai? Maral është e trishtuar pasi gjendet mes Jigitit që është në qendër të jetës së saj të re nga njëra anë dhe Sarpit, të cilin mendon se e ka harruar nga ana tjetër. Maral zgjedh një mënyrë...
 • MARAL – EPISODI 30

  Sarp dhe Taso takohen të përmalluar. Ky i fundit e ka të pamundur t’i përmbahet gëzimit kur sheh makinën e re të Sarp. Maral ndan shqetësimet e saj me Asllën. Përse është kthyer Sarp? Maralin e presin surpiza të njëpasnjëshme. Kush është autori i tyre? Në zyrat e Halis...
 • MARAL – EPISODI 29

  Maral është e shkatërruar nga ajo që ka parë. Asgjë nuk mund ta kthejë gjërat si më parë. Maral largohet nga “Luna”. Sarp përpiqet të sqarojë situatën, por duke shkaktuar shqetësim te klientët. I tërbuar nga sjellja e Sarp, Halis urdhëron njerëzit e tij që të kërcënojnë familjen e...
 • MARAL – EPISODI 28

  Me lot në sy, Usta Muhsin largohet nga puna. I mbytur me tërbim, Sarp shkon në pastiçeri dhe shkatërron gjithçka gjen përpara. Edhe pse Maral rregullon gjithçka, Deni zbulon pamjet nga kamerat e sigurisë. I tronditur, Halis i kërkon Maralit të pushojë Sarpin nga puna ose ai vetë do...
 • MARAL – EPISODI 27

  Maral përpiqet që të zvogëlojë pastiçerinë, por Usta Muhsin kundërshton. Sarp dhe Alara afrohen me njëri-tjetrin në kuzhinë. Maral përpiqet të krijojë mundësi të reja, duke zgjeruar menunë, zvogëluar dyqanin apo duke përdorur një sistem të ri pagese. Megjithatë, Usta Muhsin nuk është dakord. Cili është vendimi që do...
 • MARAL – EPISODI 26

  Deniz është e shokuar teksa sheh djalin e saj si pjesë e publikut. Ajo vendos të kthejë pas veshjet dhe mbrëmja do të fillojë. Deniz do të jetë modelja e fundit duke i dhënë tjetër atmosferë mbrëmjes. Si do të jenë komentet lidhur me eventin? Duke menduar se ka...
 • MARAL – EPISODI 25

  Sarp mëson gjithë rrjedhjen e ngjarjeve në të shkuarën e Deniz dhe heq dorë nga plani i tij për hakmarrje. Maral vazhdon përgatitjet e saj për sfilatën e modës. Deniz është e vendosur që të bëjë sfilatën që Maral anulloi. Cili është plani i saj? Sarp vendos të përgatisë...
 • MARAL – EPISODI 24

  Më në fund Sarp vendos të përballet me Maral. Ai i thotë që do ta pranojë atë për atë që është. Deniz është e tërbuar nga vendimi që ka marrë Halis. Ajo do të lëndojë një nga personat më të dashur të Maralit. Maral nga ana tjetër lufton me...
 • MARAL – EPISODI 23

  Sarp i sugjeron Maralit të heqë dorë nga kjo botë e re. E zhgënjyer nga ajo që dëgjoi, Maral humbet besimin në vetëvete dhe largohet nga konferenca për shtyp. Xhanan përkujdeset për Maral duke e larguar nga gjithçka e çdo gjë. Pasi Maral qetësohet,  Xhanan i flet duke i...
 • MARAL – EPISODI 22

  Edhe pse Sarp i druhet përfshirjes së Maralit në një botë të re, ai nuk e ndalon atë dhe i jep mbështetjen e tij. Maral pranon ofertën e Halis duke u bërë kështu menaxherja zyrtare e Lunës dhe një ndër njerëzit më të rëndësishëm të botës së modës. Ajra...
Emisione