Kategoria : Si ta quaj kete dashuri?

 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 194

  Anxhali mbledh familjen dhe të tërë vendosin që Kushi nuk do të pranohet si nuse në familjen Raizada pa u performuar të tëra ritualet sipas traditës. Kushi merr rrobat e dasmës dhe bizhuteritë. Ajo udhëzohet që të bëhet gati. Kushi kujton ëndrat e saj lidhur me dasmën dhe fillon...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 193

  Paial shpërndan pujën, por shmang Kushin. Manorama i thumbon të dyja. Shiam përballet me Kushin. Ai i kërkuar llogari për tradhëtinë që ajo i bëri duke u martuar me Arnavin. Nani është sëmurë. Anxhali fajëson Arnavin për këtë. Nani nuk pranon të flasë me Kushin. Arnav paralajmëron që do...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 192

  Madumati thumbon Kushin duke hedhur poshtë gjithë mirësinë e saj. Paial mohon Kushin për turpërimin që i bëri familjes dhe nuk pranon asnjë argument nga ajo. Familja Raizada ndihet e dëshpëruar. Kushi i thotë Arnavit se e kthehu atë sërish në jetime duke e detyruar atë të martohej. Ajo...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 191

  Arnav nuk pranon t’i japë përgjigje pyetjeve dhe mbyllet në dhomën e tij. Ai i urdhëron Kushit që të qëndrojë në shtëpinë e tij për gjashtë muaj si gruaja e tij. Manorama fyen Gupatën për sjelljen e Kushit. Edhe Nani me Anxhalin e qortojnë atë që mbajti gjithçka të...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 190

  Arnav dhe Kushi martohen. Të tërë tronditen teksa shohin Arnav dhe Kushin si një çift i ri i sapo martuar. Anxhali dhe Nani kërkojnë shpjegime nga sjellja e tyre e papritur. Arnav dhe Kushi qëndrojnë të heshtur. Kush është sekreti që fshihet pas heshtjes së tyre?...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 189

  Akash dhe Paial janë duke u martuar. Me mbërritjen e Arnav, Paial dhe Akash shkëmbejnë lulet. Arnav kërcënon se do të ndalojë dasmën nëse Kushi nuk i bindet. Kushi pranon dhe ceremonia vazhdon pa probleme. Manorama mirëpret pa dëshirë Paial në shtëpinë e saj. Ndërkohë, Shiam është dyshues nga...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 188

  Anxhali ndan lajmin e gëzuar që pret një fëmijë me Shiam dhe Arnav. Shiam shtiret i interesuar për të dhe foshnjën. Kushi ndërron mendje lidhur me rrëfimin e të vërtetës. Akash dhe Paial nga ana tjetër, po bëhen gati për dasmën e tyre. Përse Kushi ka ndërruar mendje papritmas?...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 187

  Shiam sfidon Arnav që ti tregojë Anxhalit të vërtetën. Në momentin që Arnav është gati ta bëjë një gjë të tillë, Anxhalit i bien të fikët. Ndërkohë, Kushi është në kërkim të Arnavit pasi do ti tregojë të vërtetën për Shiam. Më vonë, Shiam ka frikë se Arnav do...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 186

  Arnav është tërësisht i shkatërruar. Ai ka dëgjuar tashmë Shiam që rrëfen dashurinë e tij ndaj Kushit. Më vonë, Shiam është i tronditur pasi sheh që Anxhali është shëndoshë e mirë. Arnav vendos ti thotë Anxhalit të vërtetën lidhur me Shiam dhe Kushin. Paturpësisht, Shiam e sfidon atë që...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 185

  Arnav është i shqetësuar për Anxhalin. Ai vendos më tej ti shprehë Kushit ndjenjat që ka për të. Ndërkohë, Kushi lexon një mesazh në pasqyrë dhe shon të takohet me Arnav në tarracë. E befasuar, ajo gjen Shiam i cili e përqafon me forcë teksa ajo përpiqet të largohet....
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 184

  Manorama fyen famijen Gupta. Akashi mbërthehet në panik teksa Nanda Kishore flet për jetën pas martese. Nani është e shqetësuar për Anxhalin dhe kërkon ndihmën e Arnavit. Shiam afron vdekjen e Anxhait duke bërë gati përgatitjet për funeralin e saj. Anxhali rrëfen për aksidentin por këkron të mos i...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 183

  Paial emocionohet teksa sheh gjërat që Kushi i ka paketuar. Kushi fshin litët e saj me shaminë e Arnavit. Arnav përpiqet të flasë vetëm me Kushin, por Shiam i ndalon ata. Nani telefonon Anxhalin dhe i kërkon asaj të kthehet sa më shpejt. Anxhali tronditet pasi makina ka dalë...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 182

  Kushi befasohet teksa sheh Arnav që ndihmon me shpërndarjen e ushqimit për të ftuarit. Më tej ajo merr familjarët e saj të largët për ti prezantuar atyre Nanin. Ajo paketon më vonë disa gjëra për Paial që ti marrë me vete në shtëpinë e saj të re. Nga ana...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 181

  Arnav panifikon të dorëzojë rrobat e nuses me qëllim që të takohet me Kushin. Teksa shihen, Arnav dhe Kushi ndajnë një moment romantik dhe përhumben te njëri-tjetri. Ndërkohë, Shiam bën një tjetër tentativë vrasjeje ndaj Anxhalit. A do të mundet Anxhali të shpëtojë edhe këtë herë?...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 180

  Arnav është i gëzuar që më në fund Kushi ka veshur byzylykët që ai ka blerë për të. Ai refuzon të pranojë se ka qënë ai që i ka blerë. Anxhali thotë që nuk i pëlqen ato, duke bërë kështu Arnavin të pranojë të vërtetën. Manorama ngacmon familjen Gupta...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 179

  Kushi dëshiron të dijë nga Arnav nëse ai i ka sjellë asaj byzylykët. Arnav i përgjigjet duke i thënë që nuk di gjë. Të tërë po përgatiten për fotografitë familjare. Anxhali pyet Kushin se përse nuk heq byzylykët e saj për aq kohë sa ajo nuk i pëlqen ato....
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 178

  Nani kërcënon që do të ndërpresë marrëdhëniet me familjen Raizada dhe detyron Manoramën të pranojë Paial si nusen e saj. Arnav qetësohet kur më në fund mëson se Kushi është mirë, por tronditet më vonë teksa e sheh të plagosur. Akash i kërkon falje Paialit pasi fshehu të vërtetën...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 177

  Anxhali dhe Nani ja dalin me sukses që të nxisin ndjenjat e Arnavit ndaj Kushit. Arnav shkon në kërkim të Kushit. Rrugës ai sheh një aksident dhe mëson se një burrë dhe një grua janë plagosur. Ai sheh në rrugë byzylykët e këmbës së Kushit. A është kushi një...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 176

  Nani dhe Anxhali janë të gëzuara pasi kuptojnë se Arnav dhe Kushi kanë ndjenja ndaj njëri-tjetrit. Ato sillen sikur të duan të bashkojnë Kushin dhe Nanda Kishoren në mënyrë të tillë që Arnav të ketë xhelozi. Shashi jep bekimin e tij ndaj Paialit duke lëvizur dorën e tij të...
 • SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 175

  Pasi Anxhali sheh shkronjën “A” në dorën e Kushit, thur plane me Nanin që të afrojë Arnavin me Kushin. Madumati dërgon Kushin në familjen Raizada për të dërguar te ta një kostum për Akashin. Kushi ngacmohet me Nanda Kishore që të bëjë xheloz Arnavin. Shiam thur një tjetër plan...
1 2 3 10
Publicitet
Emisione