Kategoria : Xhesuri dhe e bukura

 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 18

  Në një takim rastësor, Xhesur i rrëfen Syhan se ka punuar para mbledhjes së asamblesë së kompanisë. Tahsin qorton Korhan për gjendjen konfuze të Syhan e cila e pyet vazhdimisht për të shkuarën. Si do të mbyllet takimi mes tyre? Me një trëndafil në dorë, Xhesur është te dera...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 17

  Kohran është xheloz pasi Xhahide i kushton më shumë vëmendje Hylias sesa atij. Cili do të jetë propozimi i tij për to? Kush është personazhi i ri që vjen në qytezë dhe çfarë kërkon të zbulojë ai? Xhesuri fton Syhan për darkë në shtëpi, në shenjë falenderimi që i...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 16

  Xhesur përpiqet të qetësojë mamanë e tij duke i thënë se është koha e tij që ta mbrojë. Tahsin kërkon nga policia të hetohet edhe një herë familja Karahansanoglu. A do të zbulojë ai diçka të re? Suhan dhe Xhesur janë dëshmitarët e martesës mes Sirin dhe Kemal. Përgjatë...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 15

  Tahsin qëndron pranë Adalet e cila ka probleme me gjumin teksa kujton gjithçka ka ndodhur në rininë e saj. Duke risjellë ndërmend të shkuarën, Rifat i tregon Xhesur se kanë diçka në dorë kurndër Tahsin, por Xhesur mendon se është pak dhe se kërkon që ai të paguajë për...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 14

  Në një vizitë te atelieja e Mirhiban, Xhesur mëson për një vrasje të ndodhur 30 vite më parë. Ende në burg, vrasësi ka patur vetëm një vizitor tërë këto vite, motrën e tij Adalet. Syhan i lutet Korhanit që ti rrëfejë të vërtetën e asaj nate. Çfarë do ti...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 13

  Ende e tronditur, Syhan kujton të skenë të fëmijërisë në të cilën prindërit e saj grinden. Syhan i kërkon ndjesë Xhesurit për paragjykimet e saj dhe largohet e dëshpëruar. Xhasur e ndjek pas. A do të zbulojë ai se çfarë e mundon atë në të vërtetë? Syhan pyet Salih...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 12

  Për të shuar dyshimet e tyre Syhan dhe Tahsin hetojnë për Rifatin dhe Xhesurin. A do të zbulojnë ata diçka të vlefshme? Xhesur i tregon djalit të Banusë një përallë, historinë e babait të tij. Kështu, detaje të tjera të së shkuarës do të zbulohen. Pas dyshimeve të Adalet,...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 11

  Nën justifikimin e një zinxhiri të prishur, Banu sjell Syhan në dhomën e Xhesurit duke ja dalë qëllimit të saj. Tahsin fton Xhesurin për darkë në shtëpiën e tij, duke dashur të mësojë gjithçka lidhur me tregun e aksioneve. A do tja dalë Xhesur të përmbushë planin e tij?...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 10

  Xhahide gjen Bulent në shtëpinë e Hylias, duke kuptuar kështu se ai di tashmë gjithçka. Çfarë do të ndodhë tashmë mes të treve? Syhan dhe Xhasur kujtojnë puthjen e shkëmbyer vetëm pak minuta më parë. Detaje të tjera të së shkuarës familjare dalin në pah. Xhesuri dhe Banu darkojnë...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 9

  Pas lojrave të rradhës mes tyre, Syhan i jep Xhesurit si dhuratë një parfum dhe një tufë me lule, të preferuarat e mamasë së tij. I befasuar nga sjellja e saj, Xhesur prezanton Syhan me mamanë e tij përmes një video telefonate. Cili është premtimi që do të bëjë...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 8

  Hylia takohet me Bylent në spital duke i thënë që quhet Aishe dhe se është infremiere. Të dy bien dakord që të hiqen sikur nuk janë takuar ndonjëherë më parë. Banu i thotë Xhesurit se i mungon dhe se nuk ka hequr dorë kurrë prej tij. Cila është përgjigja...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 7

  Banu i rrëfen Syahanit lidhur me të shkurën e familjes së Xhesurit. Xhahide kërkon nga doktori që e vërteta e shtatëzanisë të mos dalë jashtë dhomës. A do tja dalë ajo mbanë? Xhesur dhe Syhan darkojnë sëbashku duke kujtuar histori të së shkuarës. Për shkak të shiut, ata vendosin...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 6

  Pasi mëson se Syhan ka dalë për darkë me Bylentin, Xhesuri shkon te i njëjti restorant për ti shpërqëndruar. Çfarë do të ndodhë? Mihriban djeg fustanin e martesës përpara shtëpisë së Adalet dhe betohet për hakmarrje. Syhan pyet Xhesurin lidhur me familjen e tij. Përgjigjet jo fort të besueshme,...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 5

  Xhahide shkon në shtëpinë e Hylias dhe kupton se një mashkull ka kaluar natën me të, pa kuptuar se ai mashkull ishte Bylenti. Para se të largohet, Banu puth Xhesurin në sy të të tërëve. Si do të reagojë Syhan? Syhan mëson se puntorët e fabrikës kanë ndaluar së...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 4

  Tahsin ka hapur tashmë dyert për Xhesurin. Ndërsa ky i fundit po merr më shumë seç priste nga Tahsin, Syhan ndjen kënaqësi tani që njeriu misterioz gjendet më pranë saj. Xhahide dyshon te Bylenti. A do të mundet ajo të përfitojë një aleat? Dikush do të diktojë afrimitetin mes...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 3

  Xhahide kërkon ndihmë për të bërë të besueshëm shtatëzaninë e saj. Ajo ndan lajmin e gëzueshëm me Tahsin dhe pjestarët e tjerë të familjes Korludag. Cili është informacioni i rëndësishëm që Kemal i trasmeton Xhesurit? Tahsin feston përmes një mbrëmjeje festive ditëlindjen e tij. Mihriban, mamaja e Bylentit dyshon...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 2

  Pas mbrëmjes familjare, Syhan niset për te Xhesuri. E gjetur e vetme, do tronditet nga kushtet e shtëpisë së tij. Xhesuri kthehet në shtëpi. Si do të jetë përballja e tyre këtë herë? Xhahide dhe Korhan marrin informacione në kompjuterin e Tahsin, duke përfituar nga mungesa e tij në...
 • XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 1

  Xhesuri, është nisur drejt një qyteze në rrethinat e Stambollit, me një qëllim të vetëm: hakmarrjen ndaj babait. Papritur, një kalë i dalë jashtë kontrollit i pret rrugën. Xhesuri rrezikon jetën e tij për të shpëtuar Syhan, vajzën që po kalëronte. Takimi i parë mes të dyve do të...
 • XHESURI DHE E BUKURA – E Shtunë & E diel 20:10 në TVKLAN & KLANHD

  Nga kompania më e mirë turke, që prodhoi Ezel, Kuzey Guney, Diamante dhe Dashuri apo Dashuri e Ndaluar, vjen seriali me i perfolur i vitit 2017, Xhesuri dhe e Bukura. Dy aktorët më të preferuar dhe më të suksesshëm turq Kıvanç Tatlıtug dhe Tuba Bujykystyn bashkohen bashkë në serialin e vitit....
Publicitet
Emisione