Kategoria : ShowBiz

 • Foto/ Përgatitej për dasmën, Melek përfundon në spital

  Teksa vazhdon përgatitjet për dasmën, aktroja simpatike turke, Bensu Soral është detyruar t’i drejtohet spitalit pasi është prekur nga një virozë. Sipas “HaberTurk”, aktorja e njohur për rolin e Melek në serialin “I Infiltruari”, që po transmetohet në Televizionin Klan Plus, është parë teksa dilte me pizhame nga shtëpia....
 • Milionat që fitojnë modelet, më të paguarat e 2017-ës

  Kendall Jenner është modelja me e paguar  në  botë. Sipas revistës “Forbes” ajo  ka  fituar 22 milionë dollarë këtë vit. 22-vjecarja i ka dyfishuar të ardhurat e saj.  Vitin  e kaluar ajo  fitoi 10 milionë  dollarë. Jenner ka sfiluar për Alexander Wang, Fendi, Chanel, Marc Jacobs dhe shumë marka ...
 • Belen Rodriguez ndahet nga Andrea Iannone

  Pas një viti e gjysmë, historia e dashurisë mes Belen Rodriguez dhe pilotit të Moto GP, Andrea Iannone, ka përfunduar. Sipas mediave rozë në Itali, ka qenë modelja me origjinë nga Argjentina ajo që ka kërkuar ndarjen nga Iannone, pavarësisht tentativave të këtij të fundit për ta bërë për...
 • Dalin në ankand fotot lakuriq të Madonës

  Prej dekadash Madonna ka rrëmbyer zemrat e shumë grave dhe vajzave për natyrën rrebele të saj, që shpeshherë ka qenë përtej kornizave. Por karriera e mbretëreshës së Popit si një personazh i shumëpërfolur ka nisur që në vajzëri. Këto foto shfaqin Madonnën 18-vjeçare lakuriq në një set fotografish, duke...
 • Foto/ Zbulohet 19-vjeçari që u puth me vajzën e Barack Obamës

  Vajza e ish-Presidentit amerikan Barack Obama, Malia Obama është fotografuar duke u puthur me një djalë misterioz. “Daily Mail” ka zbuluar se kush është. Ai quhet Rory Farquharson 19 vjeç dhe është nga Britania e Madhe. Ai është një student që ndjek studimet në Harvard, pikërisht në të njëjtin...
 • 43-vjeçarja Klum sfidon modelet e reja

  Ylli i pasarelave  Heidi  Klum deklaron se ajo është  imazhi i duhur  për  të  përfaqësuar markën e saj. Ajo  tregon se nuk  ka nevojë  të  punësojë  modele  të  reja për  të  pozuar  për  koleksionin  e saj.  43-vjeçarja  ka  pozuar  për  reklamën  e  re  të  të  brendshmeve  pa  asnjë hezitim ...
 • Shangai “pushtohet” nga engjëjt e Victoria’s Secret

  “Victoria’s Secret Fashion Show 2017”, spektakli më i pritur i vitit në botën e modelingut, këtë herë u mbajt në Shangai, i shoqëruar me shumë ngjyra dhe motive tradicionale vendase nga kultura kineze. Engjejt e Victoria-s, siç njihen ndryshe supermodelet që sfilojnë për markën e njohur entuziazmuan publikun kinez,...
 • Aktorja i refuzoi dashurinë, shoqja e kërcënoi me video pornografike?

  Zhvillime të reja vijnë nga seanca gjyqësore që aktorja dhe Miss Turqia 2011, Melisa Asli Pamuk, i ka hapur ish-shoqes së saj të ngushtë Elif Atbaş. Sipas “Hurriyet”, aktorja kishte ndërprerë miqësinë me solisten Atbas, pasi ajo i kishte shprehur dashurinë.  Pas refuzimit, Pamuk pretendoi se ajo e kishte...
 • Foto/ Çfarë i ka ndodhur Jamurit?

  Aktorja Beren Saat është vënë në qendër të vëmendjes së kronikave rozë në Turqi, si pasojë e një dobësimit që bie lehtë në sy. Aktroja e njohur në Shqipëri për rolin e Bihterit në serialin “Dashuri e Ndaluar” dhe për rolin e Jamurit në serialin “Hakmarrja” ishte përfolur shumë...
 • Kina “dëbon” Gigi Hadid nga Victoria’s Secret

  Gigi Hadid është një nga engjëjt më të rëndësishëm të Victoria’s Secret, por në sfilatën e këtij fundviti që do të zhvillohet në Shangai, ajo do të mungojë. Supermodelja amerikane nuk është pranuar nga organizatorët kinezë të shfaqjes, të cilët e akuzojnë për racizëm. Shkaku i përjashtimit të Gigit...
 • Bleona: Dua burrë që t’më rrahë 3 herë në ditë

  “Unë dua një burrë të vërtetë, që t’më rrahë tri herë në ditë”, tha Bleona Qereti në “Xing me Ermalin” kur u pyet nëse do të marrë shembull këngëtaret e famshme si Madona dhe Jenifer Lopez që kanë pasur lidhje me burra më të vegjël në moshë. “Burri më...
 • Video/ Bleona: “Ti nuk din as me ma lyp” është histori e vërtetë

  Hiti i këngëtares Bleona Qereti “Ti nuk din as me ma lyp”, duket se ka marrë shkas nga një ngjarje e vërtetë që i ka ndodhur këngëtares. Ishte vetë Bleona ajo që tha në “Xing me Ermalin”, se për krijimin e kësaj kënge është bazuar në një histori të...
 • Video/ Bleona i heq të gjitha në “Xing me Ermalin”

  Bleona Qereti i ka habitur të gjithë mbrëmjen e së shtunës në “Xing me Ermalin”. Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar nga Ermal Mamaqi në rrjetet sociale, këngëtarja është shfaqur tërësisht e zhveshur duke bërë dush në një hotel në Tiranë. Si pjesë e ‘filmit’ të përgatitur për emisionin “Xing...
 • Video/ Bleona: Vezët i futa në ngrirje, fëmijën do ta bëj kur të kem terezinë

  Bleona Qereti ishte sot në “Xing me Ermalin”, nga ku tregoi se si pasojë e “problemeve me jetën private”, vezët i ka futur në ngrirje dhe fëmijën do ta bëjë kur të ketë terezinë. Qereti tha se kërkon një burrë miliarder që t’i bjerë pianos dhe të shkojë me...
 • Rita Ora surprizon jurinë, shfaqet si konkurrente në “Voice of Germany”

  Jemi në audicionet e fshehura të  “Voice of Germany”,  por nuk  është  një  audicion i zakonshëm, në të po këndon këngëtarja më origjinë shqiptare Rita Ora. Juria nuk është e informuar, anëtarët e saj habiten nga  zëri i  bukur që po këndon “Your song”.  Të  gjithë anëtarët e jurisë...
 • Video/ Rikthehet Miriam Cani, zbulon detaje për projektet e reja

  Rikthimi i këngëtares Miriam Cani në muzikë pas rreth 2 vitesh pauzë është përfolur gjatë në rrjetet sociale. Në një intervistë për “Jo vetëm modë”, Cani zbuloi detaje nga kënga që pritet të publikohet këtë të hënë. Këngëtarja tha po ashtu se në fund të nëntorit ajo dhe bashkëshorti...
 • Vdes bashkëthemeluesi i AC/DC

  Kitaristi legjendar australian, bashkëthemelues i AC/DC, Malcolm Young, ka vdekur në moshën 64-vjeçare. Young vuante prej tre vitesh nga sëmundje e rëndë, dementia. Ai u zëvendësua nga nipi Stevie për turneun e fundit të grupit që promovoi albumin Rock Or Bust të vitit 2014.   Sipas Daily Mail ai...
 • Video/ Sot do të shihni diçka që nuk ka ndodhur kurrë në “Xing me Ermalin”

  Kjo e shtunë në mbrëmje nuk do të jetë e zakonshme. Të paktën kështu zbulon Ermal Mamaqi, aktori dhe drejtuesi i programit, “Xing me Ermalin”, në Tv Klan. Arsyeja? Bleona Qerreti! Këngëtarja do të jetë e ftuara e kësaj të shtune. Në dy video të postuara nga vetë Mamaqi...
 • Miranda Kerr në pritje të fëmijës së dytë

  Vetëm pak muaj nga kurorëzimi i dashurisë së tyre me martesë, Miranda Kerr dhe Evan Spiegel janë në pritje të fëmijës së parë. Miranda dhe Evan presin me padurim anëtarin më të ri të familjes, tha një zëdhënës i Kerr. Ish-modelja e Victoria’s Secret u njoh në vitin 2015...
 • Silvester Stalone përfshihet në skandal seksual

  Furtunës së skandaleve seksuale në Hollywood nuk i ka shpëtuar as aktori i famshëm Silvester Stalone. Ai ka abuzuar seksualisht me një fanse të tij adoleshente 16-vjeç. Një akuzë që aktori 71-vjeçar e hedh poshtë. Ngjarja ka ndodhur 31 vite më parë, gjatë xhirimeve për filmin “Over the Top”...
1 2 3 72
Publicitet
Emisione