Kategoria : Tv Klan

 • Tritol në makinë 44 – vjeçarit Ermal Brahimaj

  Ky është momenti kur një ekip xhenierësh çaktivizojnë 200 gramë tritoli, që u gjet poshtë makinës së Ermal Brahimajt në Vlorë. 44 – vjeçari i shpëtoi një atentati, pasi e pa pakon me eksploziv në momentin që do të hipte në makinën tip Mercedes fuoristradë për të dërguar vajzën...
 • “Hakmarrje”, nis sot suksesi i radhës në Tv Klan & Klan HD!

  Duke nisur nga sot, në ekranin e Televizionit Klan nis seriali premierë turk me titull “Hakmarrja”. Një nga serialet më të suksesshëm transmetuar nga Kanal D, me aktoren e famshme dhe më të paguar në Turqi Beren Saat, protagoniste në serialin tepër të famshëm “Dashuri e Ndaluar. Intikam (Hakmarrje) është versioni...
 • “Si ta quaj këtë dashuri?” Nis së shpejti në Tv Klan seriali indian premierë

  Duke filluar nga data 4 Prill, një sukses tjetër indian tepër i pëlqyer, i shikuar nga më shumë se 217 milionë teleshikues në të gjithe botën vjen premierë absolute në ekranin e Televizionit Klan. “Si ta quaj këtë dashuri?”, një serial me shifra rekord audience aktualisht në Turqi, Rumani, Maqedoni,...
 • Tatlitug dhe Buyukustun rikthehen në Televizionin Klan me serialin e ri

  Shikuesit e Televizionit Klan do të kenë mundësinë që së shpejti të ndjekin në të njëjtin serial dy prej aktorëve më të dashur turq, Kivanc Tatlitug dhe Tuba Buyukustun. Në fund të vitit 2016 në Turqi ka nisur transmetimi i “Cesur ve Guzel” “Xhesuri (Guximtari) dhe e Bukura”, një superprodhim...
 • Seriali më i suksesshëm turk i momentit vjen në Klan Plus

  Klan Plus së shpejti do të nisë transmetimin e serialit më të suksesshëm turk të momentit, “Içerde” (I infiltruari). Lajmi konfirmohet nga drejtori i programacionit ne TVKLAN, Albert Dumani dhe nga kompania e produksionit “Ay Yapim”, e cila tha se “Içerde” së shpejti do të transmetohet edhe në gjashtë...
 • Nga e hëna Tv Klan HD me frekuenca të reja në zonën e Shkodrës

  Televizioni Klan njofton të gjithë teleshikuesit e qytetit të Shkodrës dhe të gjithë zonën që merr transmetim nga antena jonë në malin e Taraboshit, se në kuadër të procesit të dixhitalizimit, lirimit të frekuencave dixhitale nga ato analoge dhe sistemimit të frekuencave sipas licensave të reja, duke filluar nga...
 • Tv Klan sjell “Eja me mua”, klipi më i ri për festat

  Ndërsa atmosfera e festave të fundvitit ka trokitur, më shumë nga të gjithë që i gëzohen Krishtlindjeve dhe natës së ndërrimit të viteve janë fëmijët. E pikërisht për fëmijët, Televizioni Klan në bashkëpunim me Qendrën Kulturore Kombëtare për Fëmijë ka realizuar një këngë, me një mesazh shumë të qartë....
 • Tv Klan me sinjal dixhital HD edhe në Berat, Kuçovë, Poliçan e Urën Vajgurore

  Platforma dixhitale e Televizionit Klan tani mbulon edhe Beratin, Kuçovën, Urën Vajgurore, Poliçanin dhe fshatrat përreth tyre, me sinjal High Definition. Ka përfunduar instalimi i platformës dixhitale të Televizionit Klan në malin e Goricës. Ky investim për zonën që shihet nga maja e këtij mali, është i pari dhe...
 • Platforma digitale e TV Klan mbulon Sarandën dhe Delvinën me sinjal High Definition

  Ka përfunduar instalimi i platformës digitale të Televizionit Klan në stacionin e Milesë. Ky investim për Sarandën, Delvinën dhe gjithë fshatrat përreth kësaj zone, është i pari dhe i vetmi i realizuar nga një television shqiptar në këtë zonë. Asnjë transmetim tjetër digital tokësor nuk mbulon me sinjal këtë...
PublicitetEmisione