Këta janë meshkujt më të pashëm shqiptarë sipas revistës njujorkeze, ja kush kryeson listën

“The Revue” është një reviste mode me baza në New York. Në fokusin e saj kësaj radhe kanë qenë meshkujt shqiptarë.

Në këtë artikull janë publikuar disa nga emrat më të njohur të fushave të ndryshme si sporti dhe muzika në Shqipëri që sipas revistës bëjnë pjesë në “17 hottest albanian males”, që do të thotë 17 meshkujt më seksi shqiptarë.

Në krye të listës qëndron rreperi Capital T, një nga më të pëlqyerit për publikun femëror shqiptar dhe jo vetëm.

                  Lista:

 1. Capital T
 2. Noizy
 3. Patrik Rukaj
 4. Blerim Destani
 5. Ilir Etemi
 6. Lorik Cana
 7. Niko Pepaj
 8. Bastri Krasniqi
 9. Pajtim Kasami
 10. Ledri Vula
 11. Edi Jusaj
 12. Alban Skënderaj
 13. Valdrin Muqiqi
 14. Getoar Selimi
 15. Dren Abazi
 16. Emir Bajrami
 17. Seven Saraçi

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*