Kjo është bukuroshja e OTR që po zëvendëson Encën dhe jo vetëm në grup

Pas grindjes që pati me Encën, Noizy i është përkushtuar tërësisht karrierës dhe mesa duket ka filluar të shtojë në munër grupin e tij OTR.

Naomi, është bukuroshja që po zëvendëson Encën.

Ajo dhe Noizy janë parë shpesh bashkë në shoqërinë e njëri-tjetrit pasi ajo po punon për të realizuar projekte të reja në studion muzikore të grupit.

Mënyra se ai ata komentojë në foto na bën të mendojmë se mes tyre ka lindur diçka më shumë se miqësi./tvklan.al

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*