Kjo foto po çmend internetin, shiheni me vëmendje ka diçka që nuk shkon

Që nga momenti i postimit në Reddit kjo foto u bë hit në rrjetet sociale.

Fotoja mund të duket mjaft normale po kur shihet me vëmendje ka një detaj të pazakontë e konfuz.

Të treja vajzat kanë pozuar në mënyrë të natyrshme përpara kameras dhe duken shumë rehat.

Nëse e vini re me vëmendje vajzat janë ulur mbi një stol inekzistent. Kjo foto po çmend internetin.

Kategori
KurioziteteTe funditTë gjitha
1 Koment
 • Nardi
  16 Prill 2017 at 14:08
  Përgjigju

  Kan vjellur ||| drrasat :V hhhhh :3

 • Përgjigju

  *

  *