Kryeministri viziton një biznes të vogël

Kryeministri Edi Rama po vijon të promovojë sipërmarrjet e vogla që, sipas tij, janë kthyer në histori suksesi pas heqjes së taksës për biznesin e vogël.

Një e tillë ishte dhe një rrobaqepësie që riciklonte pantallonat xhins të përdorura. Në bashkëbisedim nuk munguan dhe batutat e Kryeministrit.

Tv Klan

 

Kategori
EkonomiTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*