Kukësi dhe Kamza fitojnë, Vllaznia barazon me Flamurtarin

Nuk ka qenë e lehtë për Kukësin fitorja ndaj Lushnjës. Kampionët e Shqipërisë e gjetën golin vetëm pas 58 minutash me Gurin.

Kukësi shënoi edhe golin e dytë pas dy minutash. Kësaj rradhe me Alijev.

Vllaznia – Flamurtari përfundoi  në barazim 1-1, ndërsa Kamza ka arritur fitoren e parë në fushën e Luftëtarit me rezultatin 1 – 2.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*