Ky mendohet të jetë i mrekullueshmi iPhone 8

Samsung ka rrëmbyer të gjithë vëmendjen në tregun e celularëve pas hedhjes në treg të Galaxy S8 dhe S8+, që kanë një ekran i cili lë pas çdo smartphone.

 Por, Apple nuuk ka ndërmend ta përdorë dizajnin e njëjtë të iPhone-ve të mëparshëm edhe me iPhone 8.

 Në videon e re të postuar në rrjetin social YouTube, tregohen dyshimet e dukshme midis celularëve dhe kthehemi sërish tek pyetja shekullore më i mirë iPhone apo Samsung/tvklan.al

Kategori
Te funditTë gjithaTeknologji
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...