Makina del nga rruga, në gjendje të rëndë motër e vëlla

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Makina ku udhëtonin dy persona ka dalë nga rruga.

Nga ky aksident mbetën të plagosur drejtuesi i automjetit J.D, 20 – vjeç dhe motra e tij, S.D 23 vjeçe. Dy të rinjtë janë dërguar menjëherë në spital, por gjendja e tyre është e rënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje./tvklan.al

Kategori
KronikeLajmet KryesoreTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*