Merr fund dashuria e madhe

Çifti i famshëm i aktorëve turq, Seda Guven dhe Onur Tuna, i kanë dhënë fund lidhjes mes tyre.  

Vendimi surprizë është marrë nga aktorja bukuroshe Seda Guven, e njohur në Shqipëri për rolin e Valentinës (Tinës) në serialin “Kurt Seiti dhe Sura”, shkuran “HaberTurk”.

     

 Media turke kishte raportuar edhe më herët për konflikte mes tyre.

 Seda Guven më herët është martuar me aktorin Kerem Cem Duruk në vitin 2014, për tu divorcuar një vit më pas.

Ata të dy ishin dashuruar gjatë xhirimeve të një seriali./tvklan.al

 

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*