Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës

Bashkëshorti i këngëtares Irma Libohovës, Besnik Kasa është ndarë nga jeta. 

Kasa ka qenë një nga aktorët e ish Estradës se Shtetit, i cili ka luajtur në disa filma, ku do përmendim rolin e tij në  filmin “Streha e re” etj.

Irma kishte 32 vite martesë me aktorin, nga e cila kanë dhe një djalë.

Aktori vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë./tvklan.al

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
1 Koment
 • Kledi kelo.
  17 Mars 2017 at 18:05
  Përgjigju

  Sa keq më vjen për të shoqin e Irma Libohovës.

 • Përgjigju

  *

  *