NENE – EPISODI 21

Serial: 09.10.2017

Gonul ndihet e dëshpëruar dhe ndan shqetësimet saj.

Sule merr një telefonatë nga e ëma duke e bërë atë të marrë një vendim.

Sule dhe Zejnep përballen sërish. Çfarë kërkon Sule?

E gjendur mes dy zjarreve, Turna preferon të largohet. Dikush i bën pritë. Në duart e kujt do të bjerë ajo?

Zejnep mbetet vetem me dorezën e Turnës. Telefonatat e saj janë të kota. Ajo kërkon ndihmën e Aliut.

Duru qëndron pranë Zejnep.

Turna është e dëshpëruar. Ajo mendon vetëm për Zejnep.

Gonul përpiqet të telefonojë Zejnep, por nuk merr përgjigje prej saj.

Edhe Xhahide vjen pranë Zejnep.

Kategori
NËNË
1 Koment
 • bardha
  7 Tetor 2017 at 22:07
  Përgjigju

  prsh
  seriali nene kur e ka perseritjen javore pse e keni hequr te shtunen shume keq keni ba ai eshte serial shume i bukur dhe ne qe punojme ne orarin qe jepet nuk e shikojme dot ,kishim nje mundesi te shtunen dhe kte e hoqet ,ju rishikojeni dhe nje here
  flm

 • Përgjigju

  *

  *