Nesër raundi i dytë për zgjedhjen e kandidaturave për President

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka përcaktuar ditën për raundin e dytë për zgjedhjen e kandidaturave për President. Meta tha se raundi i dytë zhvillohet ditën e nesërme në orën 15:00.

Ndërsa raundi i parë u ezaurua pas asnjë kandidat.

Meta është shprehur se do e presin opozitën brenda të gjitha mundësive.”Presim të bidedojmë dhe të kemi konsensus me opozitën. Duhet të përgatitemi të gjithë pë pika takimi mes palëve”, tha Meta./tvklan.al

Kategori
PolitikaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*