Përplasen dy automjete, vdes 51-vjeçari shqiptar

Itali- Përplasja e dy automjeteve me njëra tjetrën i ka marrë jetën një 51- vjeçari shqiptar në Itali. Ngjarja ka ndodhur mesditën e së enjtes, raportojnë mediat italiane.

Aksidenti tragjik ka ndodhur në autostradën A22 në dalje të qytetit të Veronës. Shqiptari ka qenë duke drejtuar automjetin e tij kamion, por fatkeqësisht është përplasur më një mjet tjetër kamion dhe për pasojë ka humbur jetën.

Edhe pse  ambulanca ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, përplasja ka qenë fatale, për 51-vjeçarin shqiptar./tvklan.al

 

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*