Pezullohen 2 efektive të policisë, u rrahën me njëri-tjetrin

Dy efektivë të Komisariatit të Lezhës u pezulluan sot nga detyra pasi janë përplasur fizikisht mes tyre.

Sektori për Çështje të Brendshme dhe ankesa i referoi prokurorisë çështjen për një oficer dhe një punonjës të patrullës së përgjithshme.

Shkak i përplasjes mes efektivëve është bërë një konflikt për motive të dobëta.

Tv Klan

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*