PROGRAMI KLAN PLUS 1 – 7 JANAR 2018

E HENE
08:15 IMAGJINO film
10:15 100 VJET MUZIKE the best
12:45 ENDRRIMTARET film
14:50 KENGET E SHEKULLIT POPULLORE the best
16:30 BIDAI serial, ep.718-721
18:00 ERTUGRUL serial, ep.83+84
19:30 CHRISTMAS FUNNY kamera te fshehta 1
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.84
21:15 TITANIK telekomedi
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 KENGET E SHEKULLIT 2 NATA FINALE 2007
01:55 KUMBARI 2 film
05:15 I INFILTRUARI serial R

E MARTE
06:00 KENGA IME nata finale
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 SHPIRTI film
15:00 I INFILTRUARI serial R, ep.79
15:45 TITANIK telekomedi
17:00 BIDAI serial, ep.722-724
18:00 ERTUGRUL serial, ep.85+86
19:30 CHRISTMAS FUNNY kamera te fshehta 2
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.85
21:15 IL MIO CANTO koncert nga Saimir Pirgu
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 KENGET E SHEKULLIT POPULLORE NATA 12 FINALE
01:05 KUMBARI 3 film
04:00 I INFILTRUARI serial R
05:00 ERTUGRUL serial, ep.85+86
06:30 CHRISTMAS FUNNY kamera te fshehta 2

E MERKURE
07:00 C’EST LA VIE spektakel nata 9 R
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 MUSICAL MUZIKLAN mbremje gala
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.80
15:15 EDHE UNE DUA TE QESH telekomedi
16:05 BIDAI serial, ep.725-729
18:00 ERTUGRUL serial, ep.87+88
19:30 CHRISTMAS FUNNY kamera te fshehta 3
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.86
21:15 HAKMARRJE serial, ep.9
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.86
23:45 DR.HOUSE serial, ep.32
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.87+88
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.725-729

E ENJTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.81
15:15 HAKMARRJE serial, ep.1
16:30 BIDAI serial, ep.730-733
18:00 ERTUGRUL serial, ep.89+90
19:30 ABC STORY dokumentar ARKA E NOES
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.87
21:15 HAKMARRJE serial, ep.10
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.87
23:45 DR.HOUSE serial, ep.33
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.89+90
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.730-733

E PREMTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:15 I INFILTRUARI serial R, ep.82
16:30 BIDAI serial, ep.734-737
18:00 ERTUGRUL serial, ep.91+92
19:30 ABC STORY dokumentar GJAMA E BURRAVE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.88
21:15 HAKMARRJE serial, ep.11
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.88
23:45 DR.HOUSE serial, ep.34
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.91+92
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 PUSHIMET film

E SHTUNE
07:00 BIDAI serial, ep.618-726
10:00 HAKMARRJE serial, ep.8+9
12:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.84+85
18:00 DANCE WITH ME ALBANIA 4 the best
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 11
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 X FACTOR ALBANIA 2 vazhdimi
23:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1948
01:45 ERTUGRUL serial, ep.83-86
04:45 DR.HOUSE serial, ep.32-34

E DIEL
07:00 BIDAI serial, ep.727-733
09:30 HAKMARRJE serial, ep.10+11
11:30 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 11
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 X FACTOR ALBANIA 2 vazhdimi
15:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1948
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.86+87
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 ERTUGRUL serial, ep.87-90
03:30 CSI NY serial, ep.86-88
05:00 BIDAI serial, ep.734-737

Kategori
Programacioni Klan Plus
0 Komente

Përgjigju

*

*