PROGRAMI KLAN PLUS 25 – 31 DHJETOR 2017



E HENE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 C’EST LA VIE talent show nata 8 R
15:00 I INFILTRUARI serial R, ep.78
15:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.156
16:30 BIDAI serial, ep.699-702
18:00 ERTUGRUL serial, ep.73+74
19:30 ABC STORY dokumentar MARUBI
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.79
21:15 HAKMARRJE serial, ep.4
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.81
23:45 DR.HOUSE serial, ep.27
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.73+74
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.683-686

E MARTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.79
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.157
16:30 BIDAI serial, ep.703-706
18:00 ERTUGRUL serial, ep.75+76
19:30 ABC STORY dokumentar RRUGET ITALIANE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.80
21:15 HAKMARRJE serial, ep.5
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.82
23:45 DR.HOUSE serial, ep.28
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.75+76
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.687-690

E MERKURE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.80
15:15 HAKMARRJE serial, ep.1
16:30 BIDAI serial, ep.707-710
18:00 ERTUGRUL serial, ep.77+78
19:30 ABC STORY dokumentar AVIONET SHQIPTARE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.81
21:15 HAKMARRJE serial, ep.6
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.83
23:45 DR.HOUSE serial, ep.29
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.77+78
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.691-694

E ENJTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.81
15:15 HAKMARRJE serial, ep.1
16:30 BIDAI serial, ep.711-714
18:00 ERTUGRUL serial, ep.79+80
19:30 ABC STORY dokumentar MUZEU BRATKO
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.82
21:15 HAKMARRJE serial, ep.7
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.84
23:45 DR.HOUSE serial, ep.30
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.79+80
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.691-694

E PREMTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:15 I INFILTRUARI serial R, ep.82
16:30 BIDAI serial, ep.715-718
18:00 ERTUGRUL serial, ep.81+82
19:30 ABC STORY dokumentar DRITERO AGOLLI
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.83
21:15 HAKMARRJE serial, ep.8
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.85
23:45 DR.HOUSE serial, ep.26
00:30 I INFILTRUARI serial R
01:15 ERTUGRUL serial, ep.81+82
02:45 HAKMARRJE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 VETEM NJE KRISHTLINDJE film

E SHTUNE
07:00 BIDAI serial, ep.699-704
10:00 HAKMARRJE serial, ep.4+5
12:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.79+80
18:00 ARMA LAKURIQE – AROMA E FRIKES film
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 10
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 X FACTOR ALBANIA 2 vazhdimi
23:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1972
01:45 ERTUGRUL serial, ep.73-76
04:45 DR.HOUSE serial, ep.27-30

E DIEL
07:00 BIDAI serial, ep.705-710
09:30 HAKMARRJE serial, ep.6+7
11:30 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 10
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 X FACTOR ALBANIA 2 vazhdimi
15:00 ELFI film
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.81+82
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 KUMBARI film
03:30 SILVER film
05:15 KENGET E SHEKULLIT I NATA FINALE 2006

Kategori
Programacioni Klan Plus
0 Komente

Përgjigju

*

*