E HENE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 C’EST LA VIE talent show nata 5 R
15:00 I INFILTRUARI serial R, ep.59
15:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.141/2+142
16:30 BIDAI serial, ep.645-648
18:00 ERTUGRUL serial, ep.45+46
19:30 ABC STORY dokumentar KADARE, pjesa 2
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.65
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.143+144/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.67
23:45 DR.HOUSE serial, ep.13
00:30 ERTUGRUL serial, ep.45+46
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.645-648
E MARTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.60
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.143+144/1
16:30 BIDAI serial, ep.649-652
18:00 ERTUGRUL serial, ep.47+48
19:30 ABC STORY dokumentar BLLOKU
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.66
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.144/2+145
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.68
23:45 DR.HOUSE serial, ep.14
00:30 ERTUGRUL serial, ep.47+48
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.649-652
E MERKURE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.61
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.144/2+145
16:30 BIDAI serial, ep.653-656
18:00 ERTUGRUL serial, ep.49+50
19:30 ABC STORY dokumentar LEVIZJA E STUDENTEVE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.67
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.146+147/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.69
23:45 DR.HOUSE serial, ep.15
00:30 ERTUGRUL serial, ep.49+50
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.653-656
E ENJTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 TE LIRE PER TE LUAJTUR film, pjesa 1
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.62
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.146+147/1
16:30 BIDAI serial, ep.657-660
18:00 ERTUGRUL serial, ep.51+52
19:30 ABC STORY dokumentar SKENDERBEU
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.68
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.147/2+148
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.70
23:45 DR.HOUSE serial, ep.16
00:30 ERTUGRUL serial, ep.51+52
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 BIDAI serial, ep.657-660
E PREMTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 TE LIRE PER TE LUAJTUR film, pjesa 2
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.63
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.147/2+148
16:30 BIDAI serial, ep.661-664
18:00 ERTUGRUL serial, ep.53+54
19:30 TIRANA IME – SHEN GJERGJI dokumentar
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.69
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.149+150/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.66
23:45 DR.HOUSE serial, ep.17
00:30 ERTUGRUL serial, ep.53+54
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 DHJAKET PER MBROJTJE film
E SHTUNE
07:00 BIDAI serial, ep.645-649
09:00 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.142-145
12:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.65+66
18:00 DANCE WITH ME ALBANIA 4 nata 13 R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 7
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 X FACTOR ALBANIA 2 vazhdimi
23:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1960
01:45 ERTUGRUL serial, ep.45-48
04:45 DR.HOUSE serial, ep.13-15
E DIEL
07:00 BIDAI serial, ep.650-654
09:00 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.146-149
12:00 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 7
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 X FACTOR ALBANIA 2 vazhdimi
15:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1960
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.67+68
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 ERTUGRUL serial, ep.49-52
03:30 CSI NY serial, ep.67-69
05:00 BIDAI serial, ep.622-625