E HENE
07:00 BIDAI serial, ep.482-485
08:35 KANGURET E VEGJEL serial vizatimor, ep.11+12
09:00 JETE E HIDHUR serial R, ep.41
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 ABC STORY dokumentar RRETHIMI I SHKODRES
12:00 RUDINA emision
13:00 LEKUNDJET film, pj.4
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.25
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.83+84/1
16:30 BIDAI serial, ep.486+487+488+489
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.42
19:30 ABC STORY dokumentar PROVOKACIONET GREKE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.26
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.84/2+85
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.25
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/7
00:30 ANXHELA film
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 ANXHELA film
E MARTE
07:00 BIDAI serial, ep.486-489
08:35 KANGURET E VEGJEL serial vizatimor, ep.13+14
09:00 JETE E HIDHUR serial R
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 ABC STORY dokumentar PROVOKACIONET GREKE
12:00 RUDINA emision
13:00 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.26
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.84/2+85
16:30 BIDAI serial, ep.490+491+492+493
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.43
19:30 ABC STORY dokumentar RADIOLOJA
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.27
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.86+87/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.26
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/8
00:30 MATILDE film
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 MATILDE film
E MERKURE
07:00 BIDAI serial, ep.490-493
08:35 KANGURET E VEGJEL serial vizatimor, ep.15+16
09:00 JETE E HIDHUR serial R
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 ABC STORY dokumentar RADIOLOJA
12:00 RUDINA emision
13:00 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.27
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.86+87/1
16:30 BIDAI serial, ep.494+495+496+497
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.44
19:30 ABC STORY dokumentar SHQIPERIA E MADHE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.28
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.87/2+88
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.27
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/9
00:30 LUCIA film
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 LUCIA film
E ENJTE
07:00 BIDAI serial, ep.494-497
08:35 KANGURET E VEGJEL serial vizatimor, ep.17+18
09:00 JETE E HIDHUR serial R
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 ABC STORY dokumentar SHQIPERIA E MADHE
12:00 RUDINA emision
13:00 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.28
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.87/2+88
16:30 BIDAI serial, ep.498+499+500+501
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.45
19:30 ABC STORY dokumentar SARANDA
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.29
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.89+90/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.28
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/10
00:30 MARTESA E MOTRES TIME film
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 MARTESA E MOTRES TIME film
E PREMTE
07:00 BIDAI serial, ep.498-501
08:35 KANGURET E VEGJEL serial vizatimor, ep.19+20
09:00 JETE E HIDHUR serial R
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 ABC STORY dokumentar SARANDA
12:00 RUDINA emision
13:00 OPINION emision R
15:30 I INFILTRUARI serial R, ep.29
16:30 BIDAI serial, ep.502+503+504+505
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.46
19:30 ABC STORY dokumentar INTERNIMI
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.30
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.90/2+91
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.29
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/11
00:30 MBRETI ILIR film
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 MBRETI ILIR film
E SHTUNE
07:00 BIDAI serial, ep.486-490
09:00 JETE E HIDHUR serial, ep.35+36
12:00 ZONE E LIRE emision R
16:00 ABC STORY dokumentar INTERNIMI
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.26+27
18:00 DANCE WITH ME ALBANIA 4 nata 4 R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 2 BOOTCAMP
22:00 ABC STORY dokumentar BUSTI I STALINIT
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1949 SPECIALE
01:00 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.84+85+86+87
04:00 DR.HOUSE serial, ep.6/7+6/8+6/9
05:30 CSI NY serial, ep.25+26
E DIEL
07:00 BIDAI serial, ep.491-495
09:00 JETE E HIDHUR serial, ep.37+38
12:00 X FACTOR ALBANIA 2 BOOTCAMP
14:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1949 SPECIALE
16:00 ABC STORY dokumentar SARANDA
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.28+29
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.88+89+90+91
03:30 DR.HOUSE serial, ep.6/10+6/11
05:00 CSI NY serial, ep.27+28+29