Qumështi i gjirit, mjekët apel nënave

Shumë nëna të reja ende nuk e ia dinë rëndësinë e qumështit të gjirit. Ato zgjedhin për fëmijët e tyre ushqimin me qumësht farmaceutik. Shkaqet janë të çuditshme madje shpesh herë dhe të pabesueshme, kur bëhet fjalë për shëndetin e një fëmijë.

Mjekët u bëjnë thirrje nënave të reja që të ushqejnë fëmijët më ilaçin e jetës që përmban të gjitha vlerat e nevojshme për një jetë të shëndetshme të fëmijës.

E njëjta thirrje vjen dhe nga farmacistët dhe pse ata janë të interesuar të shesin ushqimet e fëmijëve.

KLAN PLUS

 

Kategori
Klan PlusTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*