Raporti i DASH, reagon RamaKryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetin social Twitter, lidhur me raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit.

Ai ka publikuar një status ku shkruan : “Raporti i Departamentit të Shtetit provon sa shumë është bërë në luftën kundër kanabisit Shumë mbetet për t’u bërë dhe do të bëhet se s’bën’, përfundon kreu i qeverisë Rama.

Ndërkohë, ditën e sotme Kryetari i grupit parlamentat të LSI, Luan Rama, tha se Shqipëria nuk mund të jetë më vend i kanabisit, apo i vend i kanabizuar.

 

/tvklan.al

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*