Rihanna shfaq të gjithë sensualitetin në pushime

Rihanna ka marrë disa ditë pushime nga studiot e regjistrimit për t’u ç’lodhur nën diellin meksikan.

Këngëtarja 29-vjeçare, u fotografua nga paparacët teksa vinte kremin e diellit. Tepër sensuale, nën bikinit portakalli, fotografitë e Rihanës bënë xhiron e mediave rozë.

Me linjat e saj perfekte kthyer nga dielli, këngëtarja duket se ka marrë maksimumin e relaksit të nevojshëm për një rifillim në studiot e regjistrimit.

Nën shoqërinë e miqve të saj, pushimet e Rihannës në Meksikë vijnë pas kritikave për rolin e saj të fundit në filmin e zhanrit horror

Bates Motel, i cili nuk ishte roli i saj i parë në një film artistik. /Tv Klan

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • Real Madrid kundër yjeve të Amerikës

  Liga e futbollit në Amerikë ka njoftuar se kampionët e Europës, Real Madrid do të jetë kundërshtar i skuadrës All-Star të kampionatit amerikan të futbollit një në ndeshjen që...
 • Fitore pa shkëlqim e Erdoganit në referendum

  Një fitore që i jep pushtet më të madh presidentit Erdogan, por pa shkëlqimin që pritej. Me 99.3 për qind të votave të numëruara rezultati është 51.34 për qind...
 • Vllaznia ndal edhe Partizanin

  Partizani u ndal në Shkodër në barazim 1-1 nga Vllaznia dhe tashmë ndan sërish kreun e renditjes me pikë të barabarta me Kukësin. Ndeshja në Loro Borici ishte e...
 • Dështon testi i Koresë së Veriut

  Ka sfiduar paralajmërimin e Shteteve te Bashkuara por ka dështuar në testin e radhës së raketave. Kjo është Koreja e Veriut, e cila këtë fundjavë prezantoi me ovacione të...